Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Kombi

Tomek Tomboss@poczta.onet.pl, 22 lat temu
Silnik 1.4 i 60KM 44kW
Rok produkcji 1998
Volkswagen Polo III Kombi 1.4 i 60KM 44kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
coraz gorzej, duże pieniądze trzeba mieć na takie auto, zaczynam podejrzewać, że ci wszyscy ludzie, którzy piszą o takim g... dobrze, to chyba, Polo jest ich drugim autem po Daci, lub Ładzie (przepraszam użytkowników wcześniej wymienionych marek - to są pogłoski, że te auta awaryjne, chociaź... ale...), i nie widzą albo nie chcą zauważyć, jak to na prawdę jeździ, (do głosu ,że auto jest bez awaryjne, nie powinni dochodzić Ci którzy Polówką przejechali, 12tyś. na przełomie 2 albo 3 lat. Wydaje mi się, że ja przejeżdzając, przez dokładnie 6 misięcy i 17 dni , po przejechaniu 24 564 kilometrów, mogę coś powiedzieć. Szybka i intensywna eksploatacja, i wychodzi szydło z worka. he,he,he;)))))
teraz przy 93tyś. zaczyna dawać o sobie znać przepustnica (silnik przerywa, nierówno pracuje, czasem gaśnie - na biegu jałowym), na salonie nowa 1300 do 1700 PLN można trochę domowym sposobem podrasować starczy na parę tyś. kilometrów
kupiłem auto z już wymienionymi synchronizatorami, czyli troch jeszcze pojeździ
na razie całkiem nieźle jak na razie tylko dwa łożyska tylnie (orginalny zamiennik "SKF" w sklepie w granicach 40 PLN), tanio dlatego dobrze
nic się nie zmieniło, chyba że się już przyzwyczaiłem, że fotel się "wysiedział", któż to wie czy nie siedze trochę niżej przez co nam gorszą widoczność? ;))))
przłączników nie przybyło ani nie ubyło, ale awaryjne mogłyby być w bardziej dostępny miejscu
po wymianie filtru przeciw pyłkowego jest zadowalająco
dla mnie bombaaaaaaaaaa;)))
lata lecą, lepiej na pewno nie będzie, tylko gorzej
w zimie na mieście pod 9l n a100km i jest mi z tego powodu bardzo wesoło, jak na swoje osiągi zbliżone do Poloneza może się poszczycić tym że trochę mniej pali
teraz zaczynam wątpić,czuje, że rynek wtórny zawiedzie także, coraz tańsze, lepiej wyposażone, szybsze, nie wiem czy warto patrzeć na takiego przereklamowanego malucha
coś skrzypi, piszczy, i tak dalej
poszedł akumulator, rozrusznik, coś przy docisku sprzęgła, napinacz alternatora, jak zimny to chodzi jak 17-letni diesel

Volkswagen Polo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Volkswagen Polo III Kombi