Oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW 1996-1999

Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW 1996-1999

~Polo 6n
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Tego auta nie da się nie lubić. Całokształt zasługuje na 5 z tego względu że jest on niezawodny i zawsze bezpiecznie dowiezie do celu w prawie każdych warunkach i czasie. Nie martwi mnie wyprzedzanie pojazdu bo mam duży zapas mocy pod nogą. O gustach się nie dyskutuje ale mi się on bardzo podoba.
~smarekxy@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Jest nawet lepiej niz dobrze, ale nie doskonale - dla mnie auto spelnia moje wymagania calkowicie, bo kupilem je jako uzywane do dojazdow do pracy i mysle ze to powinno byc glowne przeznaczenie polowki - dosc duza moc jak na mase samochodu daje dobre osiagi, klimatyzacja w wyposazeniu jest super, spalanie przywzoite, mala awaryjnosc samochodu. Jako auto rodzinne mamy inny samochod
~godny uwagi "polo"
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
ladnie sie prezentuje,zero rdzy(; jak dbasz to masz;) silnik jest naprawdy godny polecenia no i mozna sie nim ´pobawic´, zapomnialbym o hamulcach ktore sa wspanialem wcisinie sie hamulec a auto juz staje w miejscu
~PHL
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie auto bardzo dobre znikoma awaryjność jeśli się wymienia olej i dba o podstawowe rzeczy dotyczące użytkowania auta. Jak na 10 letnie auto nadal jest jak z pod igły. Nie mam obaw jadac nim nawet w dalekie trasy że gdzies stanie albo zrobi coś nieoczekjiwanego. Materiał foteli mógłby być lepszy ponieważ fotel kierowcy po przebiegu 100tyś się przeciera.
~tomaj
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Jeśli ktoś chce się cieszyć z jazdy autem a nie z mozliwości poznania szerokiego grona serwisantów mogę gorąco polecić to autko. Żwawe, ekonomiczne w zużyciu paliwa i niezawodne. gdyby jeszcze trochę lepiej wyciszyć... Trzeba wyłożyć troszke kaski więcej na początku ale potem masz spokojną głowę, lejesz i jedziesz.
~Romek
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Skrzynia biegów - klopoty od samego poczatku, problem z wrzucaniem wstecznego a szczegolnie jedynki i ciezko chodzaca przekladnia. Jesli chodzi o nawiew to wystarczy kawalek przejechac i juz cieplutkooo. Wdzięczne autko.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
8,1
10,6
3,7
~ggrzegorzQ
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Samochod gasl po naglym wcisnieciu sprzegla( schodzil do 500 obr/min i koniec) Przyczyna - mechanik wlal zaduzo oleju ktory przez odpowietrzenie skrzyni korbowej dostal sie do przepustnicy. Rozwiazanie - odkrecamy filtr powietrza delikatnie czyscimy uklad dolotowy w ok przepustnis zakladamy filtr - auto va bene|
~Kris G kris78@interia.pl
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Bardzo dobrze dobrany silnik do masy auta, nieźle przyspiesza, możliwa jazda non stop średnio 150-160 km/h, komfortowe autko, praktycznie do tego autka leje się tylko paliwo, żadnych poważnych usterek, drobne mankamenty. Auto dobre do jazdy w mieście i na długie trasy. Po prostu VW.
3,5
~maykkel
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Małe dynamiczne autko w sam raz do miasta. Średnie spalanie lpg ok 8,5l w jezdzie mieszanej. N benzynie nie jezdze bo po co?:)
3,8
~KUBA
Hatchback 1.4 i 16V 100KM 74kW
Ogólnie polecam to auto dla młodych ludzi, którzy czasem lubią przycinąć.
Volkswagen Polo III Hatchback