Volkswagen Polo III - Oceń swoje auto

Benzynowe Benzynowe
Diesla Diesla
Ukryj

Oceny Volkswagen Polo III

1% gorzej niż w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 09.05.2003 przez

Samochod z zewnatrz jest pieknny, zwawy jak na ta moc. Ale cala reszta jest do bani(z mechaniki).Z zawieszeniem to nawet zwrotnica potrafi sie skrzywic i lozyska sie nie da wlozyc(a jak sie wlozy to na max 5000km).Niby niemiec a taka chala jakiej malo.Nie kupuj VW to chlam!!!Czesci tez nie za tanie jakby sie moglo wydawac.Pada co popadnie, takze 1000zl trzeba miec co miesiac zeby to jezdzilo.Kupilem szczeki hamulcowe na tyl. Jak zaciagnalem reczny to sie szczeka zlamala, trzeba uwazac na podrobki czesci.W sumie katastrofa(albo ja mam taki model).

dodano 03.04.2003 przez

Trochę głośny szczególnie podczas przyśpieszeń i powyżej 120 km/godz. Mało ekonomiczny, upierdliwie awaryjne uszczelnienie wybieraka biegów przy skrzyni. Jazda jest bardzo przyjemna, bez kompleksów na przyśpieszeniach, robi wrażenie bardzo sprytnego samochodu. Przez przeciąg ok. 5000 km silnk falował (często wchodził na wysokie obroty) dużo robiono w serwisie ale silnik sam się uspokoił i dotąd nie wiadomo co było tego przyczyną (nie był to żaden podzespół ani paliwo).Ogólnie jest wspaniałym samochodzikiem.

dodano 13.09.2010 przez

godne auto polecenia... dla tych co swiezo zdali prawko to nie ma lepszego auta twarde, w miare jeszcze tanie, zero zbednej elektroniki, proste rozwiazania kazdy podworkowy mechanik nie bedzie mial z nim problemów jak oczywiscie cos sie sypnie z zuzycia. czesci tanie, pelno zamienników calkiem dobrej jakosci. teraz mam w planach zalozyc jeszcze gaz i ciorac nim az calkowicie odmówi wspolpracy, ma 210tys. km ale jest w takiej kondycji ze mysle 350tys. nie bedzie dla niego czyms bardzo szczegolnym.

dodano 12.04.2004 przez

Serwisanci muszą się cały czas dokształcać, ponieważ ich wiedza nie idzie w parze z ceną wykonywanych usług i są niekompetentni, np. jeśli chodzi o wymianę paska rozrządu przy tym silniku (co innego instrukcja DTR, a co innego serwisant - proszę uzgodnić stanowisko). Poza tym pojazd sprawuje się niezawodnie, ma dobre osiągi. Niedawno założyłem instalację do spalania LPG i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pojazd nie stracił na dynamice a mnie zakup instalacji zwraca się z dnia na dzień.

dodano 06.07.2002 przez

A wiec jestem sumarycznie b.zadowolony z autka. Wady:glosny silnik,nieprecyzyjna skrzynia,czesto palace sie zarowki,twarde zawieszenie.Zalety:twarde zawieszenie:) [po prostu auto pieknie trzyma sie na zakretach],wysoka jakosc wykonania,bardzo zrywny silnik pomimo teoretycznie niewielkiej mocy [60KM],bezpieczenstwo,bezawaryjnosc.Przez 3.5 roku jedyna rzecza jaka zrobilem oprocz rzeczy eksploat bylo czyszczenie przepustnicy i wymiana uszczelki przy simeringu.Ogolnie b.polecam.

dodano 15.02.2009 przez

Mimo wymienionych wad tego samochodu jestem z niego zadowolony. Jest nie do zdarcia.tylko raz byłem unieruchomiony zerwało mi sie śmigło od wiatraka chłodnicy i nie było chłodzenia. po zdjęciu atrapy chłodnicy ogrzewanie na max i jakoś powoli dojechałem do warsztatu. Od roku mój samochód to wół roboczy bywało woził cegły węgiel często jeżdzi po drogach polnych i leśnych i to nie wolno w paru przypadkach powinienem urwać koło ale polówka dalej brnie naprzód

dodano 11.06.2004 przez

Samochód mam tydzień więc nie za dużo nie mogę powiedzieć.Poprzednio jeździłem TICO i myślałęm, że to dobry samochód.Pierwsze wrażenia są takie że autko po prostu pierwsza klasa!Jężdzi się jak samochodem o klasę większym a dzięki temu że jest małe, łatwo jest manewrować.Wspomaganie kierownicy jednak bardzo by się przydało.Jakość wykończenia jest po prostu super, każdy detalik dopracowany i przemyślany.Fotele wygodne, wnętrze po 110tys wygląda jak nowe.

dodano 18.04.2012 przez

Ogólnie autko jest bardzo przyjemne, proste i nie ma z nim większych problemów. Z wyglądu miłe dla oka, a tym bardziej wewnątrz. Właściwości jezdne są odpowiednie do jazdy po mieście, usterki go nie nękają. Może nie jest to luksusowa limuzyna ale można czerpać przyjemność z jazdy tym autem. Na pewno jest to samochód raczej dla osoby młodej, która nie ma dużych wymagań wobec samochodu i chce się normalnie przemieszczać z punktu a do punktu b. Polecam!

dodano 09.06.2009 przez

Jeżdżę nim od 7 lat i to dość intensywnie. Jak na swoje lata i stopień eksploatacji nie mogę nic poważnego zarzucić. Części tanie i łatwo dostępne(oczywiście mowa o zamiennikach bo serwis- wiadomo)a przy tym dobrej jakości. Samochodów tej marki jest pełno więc mechanicy też na ogół nie mają problemu z diagnozą i szybką naprawą. Mało pali, przyspieszenie też ma jak na moje wymagania bardzo dobre.Należy o niego dbać a będzie służył wiele lat.

dodano 16.07.2011 przez

Ogólnie autko doskonałe dla osoby która dopiero zdała prawko i poszukuje niedrogiego, niezawodnego samochodu którym niedrogo doskonalić będzie umiejętności, autko stworzone do poruszania się w mieście lub jako drugi/dodatkowy środek transportu w rodzinie, na trasy lub jako podstawowe auto do przewozu rodziny (w tym małych dzieci szczególnie, bardzo mało miejsca na fotelik jak się przesunie fotel kierowcy) stanowczo odradzam ten samochód.