VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Polo III - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Polo III

lista silników Volkswagen Polo III

Oceny Volkswagen Polo III

Podobnie jak w segmencie Auta małe (3,96)

dodano 12.04.2004 13:05:37 przez

Serwisanci muszą się cały czas dokształcać, ponieważ ich wiedza nie idzie w parze z ceną wykonywanych usług i są niekompetentni, np. jeśli chodzi o wymianę paska rozrządu przy tym silniku (co innego instrukcja DTR, a co innego serwisant - proszę uzgodnić stanowisko). Poza tym pojazd sprawuje się niezawodnie, ma dobre osiągi. Niedawno założyłem instalację do spalania LPG i jestem bardzo zadowolony, ponieważ pojazd nie stracił na dynamice a mnie zakup instalacji zwraca się z dnia na dzień.

dodano 06.07.2002 18:46:22 przez

A wiec jestem sumarycznie b.zadowolony z autka. Wady:glosny silnik,nieprecyzyjna skrzynia,czesto palace sie zarowki,twarde zawieszenie.Zalety:twarde zawieszenie:) [po prostu auto pieknie trzyma sie na zakretach],wysoka jakosc wykonania,bardzo zrywny silnik pomimo teoretycznie niewielkiej mocy [60KM],bezpieczenstwo,bezawaryjnosc.Przez 3.5 roku jedyna rzecza jaka zrobilem oprocz rzeczy eksploat bylo czyszczenie przepustnicy i wymiana uszczelki przy simeringu.Ogolnie b.polecam.

dodano 15.02.2009 10:14:45 przez

Mimo wymienionych wad tego samochodu jestem z niego zadowolony. Jest nie do zdarcia.tylko raz byłem unieruchomiony zerwało mi sie śmigło od wiatraka chłodnicy i nie było chłodzenia. po zdjęciu atrapy chłodnicy ogrzewanie na max i jakoś powoli dojechałem do warsztatu. Od roku mój samochód to wół roboczy bywało woził cegły węgiel często jeżdzi po drogach polnych i leśnych i to nie wolno w paru przypadkach powinienem urwać koło ale polówka dalej brnie naprzód

dodano 11.06.2004 16:01:17 przez

Samochód mam tydzień więc nie za dużo nie mogę powiedzieć.Poprzednio jeździłem TICO i myślałęm, że to dobry samochód.Pierwsze wrażenia są takie że autko po prostu pierwsza klasa!Jężdzi się jak samochodem o klasę większym a dzięki temu że jest małe, łatwo jest manewrować.Wspomaganie kierownicy jednak bardzo by się przydało.Jakość wykończenia jest po prostu super, każdy detalik dopracowany i przemyślany.Fotele wygodne, wnętrze po 110tys wygląda jak nowe.

dodano 18.04.2012 21:04:31 przez

Ogólnie autko jest bardzo przyjemne, proste i nie ma z nim większych problemów. Z wyglądu miłe dla oka, a tym bardziej wewnątrz. Właściwości jezdne są odpowiednie do jazdy po mieście, usterki go nie nękają. Może nie jest to luksusowa limuzyna ale można czerpać przyjemność z jazdy tym autem. Na pewno jest to samochód raczej dla osoby młodej, która nie ma dużych wymagań wobec samochodu i chce się normalnie przemieszczać z punktu a do punktu b. Polecam!

dodano 09.06.2009 16:40:58 przez

Jeżdżę nim od 7 lat i to dość intensywnie. Jak na swoje lata i stopień eksploatacji nie mogę nic poważnego zarzucić. Części tanie i łatwo dostępne(oczywiście mowa o zamiennikach bo serwis- wiadomo)a przy tym dobrej jakości. Samochodów tej marki jest pełno więc mechanicy też na ogół nie mają problemu z diagnozą i szybką naprawą. Mało pali, przyspieszenie też ma jak na moje wymagania bardzo dobre.Należy o niego dbać a będzie służył wiele lat.

dodano 16.07.2011 18:40:06 przez

Ogólnie autko doskonałe dla osoby która dopiero zdała prawko i poszukuje niedrogiego, niezawodnego samochodu którym niedrogo doskonalić będzie umiejętności, autko stworzone do poruszania się w mieście lub jako drugi/dodatkowy środek transportu w rodzinie, na trasy lub jako podstawowe auto do przewozu rodziny (w tym małych dzieci szczególnie, bardzo mało miejsca na fotelik jak się przesunie fotel kierowcy) stanowczo odradzam ten samochód.

dodano 21.08.2003 23:56:15 przez

Ogólnie bardzo udane auto rodzinne typu 2 dorosłe osoby + 2 dzieci z pojemnym bagażnikiem i elastycznym silnikiem nie łakomym na paliwo bardzo duża niezawodność elementów , silnik właściwie ekploatowany jest bezawaryjny,zaskakująca jest jego elastyczność .Skrzynia biegów nie jest rewelacją ale zawsze dobrze pracuje.Samochód na naprawdę długie lata eksploatacji napewno nie przysporzy użytkownikom żadnych przykrych niespodzianek . Polecam

dodano 25.12.2010 23:07:56 przez

Pakowne auto, duuży bagażnik, ale dla 2 osobowej rodziny, ewentulanie 2+2. Dla 4 osób lekko ciasne (wnętrze, bagażnik nadal wystarczający, 455 l). Silnik dość elastyczny, przeciętne spalanie 7l (w hatchbacku silnik 1,0 spalał 0.5 l mniej). Dobre przyspieszenie, jednak przy komplecie pasażerów nieco słaby. Mechaniczne bez zarzutu, bezawaryjny, tylko bieżace wymiany typu klocki, paski, oleje i inne płyny.

dodano 07.03.2003 10:52:36 przez

Rewelacyjne autko. Kupilem w 2000 roku (byla okazja!) używane z przebiegiem 120000 - z pewna niepewnoscia. Ale jak do tej pory wszystko jest super. Wymiana tlumika (ale to normalka po tylu latach) i akumulatora. I to wszystko. Nie pije oleju, dosyć ciche, niezły zryw. Świetne do wypadów na narty - jazda po zaśnieżonych drogach (oczywiście w łańcuchach - sprawdzone w Austrii i na Słowacji) :) Polecam.

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i20 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.1 75KM, diesel.

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Demonstracyjny Suzuki Swift Comfort 1,2 94KM

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 500 km. Silnik: 1.2 94KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Polo, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Polo

Przeczytaj o Volkswagen Polo

Volkswagen Polo - zmiany na lepsze
Volkswagen Polo - zmiany na lepsze Polo przeszło kurację odmładzającą. Z zewnątrz tylko wprawne oko dostrzeże zmiany. Dużo więcej dzieje się pod karoserią, gdzie pojawiły się nowe silniki oraz duża porcja zaawansowanej elektroniki.

Volkswagen Polo - zobacz filmy

Volkswagen Polo R WRC - alternatywne uruchamianie wycieraczek
Volkswagen Polo R WRC - alternatywne uruchamianie wycieraczek Tym razem mały bonus związany z... wycieraczkami. Jeśli ktoś nie chce korzystać z tradycyjnego rozwiązania, może uruchomić je nieco inaczej. Zresztą zobaczcie sami :)
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - test AutoCentrum.pl
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - test AutoCentrum.pl Takich samochodów wyjedzie na drogi tylko 2500. Jeden z nich gościnnie na chwilę pożyczyliśmy od zaprzyjaźnionej redakcji, stąd prezentacja będzie krótka, a skupimy się w niej na elementach wyróżniających wersję R od "cywilnego" VW Polo.
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 PS (on wet) - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 PS (on wet) - acceleration 0-100 km/h Volkswagen Polo R WRC 2.0 TSI 220 KM - dokładny pomiar przyspieszenia.

Volkswagen Polo III 781