Ocena kierowcy - Volkswagen Polo IV Hatchback

Jussi, 17 lat temu
Silnik 1.2 i 12V 64KM 47kW
Rok produkcji 2005
Volkswagen Polo IV Hatchback 1.2 i 12V 64KM 47kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Dla mnie to cudowny samochod, jestem w nim zakochany :) Jesli ktos ma jakies pytania o rade itp sluze pomoca: jussi@konto.pl Pozdrawiam
Jestem 2-letnim kierowca, przesiadlem sie z forda sierry z 92 roku, wiec dla mnie bomba, jak na 1,2 naprawde daje sobie rade
lagodnie zmienianie biegow, zero zaciec czy zgrzytow
Brak zastrzezen
Raczej ok wszystko, denerwuje mnie tylko zbyt nisko przyklejone lusterko
Jak dla mnie ekstra, wybieralem sposrod opla corsy i chevroleta aveo, bez porownania
Nagrzewa w kilka sekund, poki co korzystalem z 1 stopnia tylko i od razu robilo sie cieplutko. Zero parowania
Mam 190cm i jest mi naprawde wygodnie. Jak na auto tych rozmiarow jest bardzo wygodnie. Z tylu tez spoko, wiadomo nie oczekujmy cudow. Porownywalnie do corsy i aveo
Komfort wysoki jak dla mnie, slychac bzyk silnika, mnie to nie przeszkadza, wkoncu to samochod, jesli ktos ma obawy najlpeiej sie samemu przejechac.
Nie wiem jak na trasie. Ja jezdze na krotkich odcinkach po 5km, w centrum Lodzi, wiec wiecej stoje niz jade. Przy takiej mojej jezdzie pali mi okolo 8,5l. Nie wierze ze przy takiej jezdzie znajdzie sie auto, ktore zejdzie ponizej tych 7,5l. Nie wiem jak na trasie bo jeszcze nie jechalem
Kupilem go za 41000 wraz z pakietem Qline (wspomaganie, elektryka, poduszkix2, felgi, radio blaupunkt, 4xglosnik, dzielona kanapa,centralny zamek) Byl troche drozszy niz corsa no ale jednak uwazam ze VW to VW. Mam nadzieje ze to byly dobrze wydane pieniadze.
Mam go dopiero miesiac wiec poki co wszytko gra
Mam go dopiero miesiac wiec poki co wszytko gra