Ocena kierowcy - Volkswagen Polo IV Hatchback

piotr19772@poczta.onet.pl, 13 lat temu
Silnik 1.4 TDI 80KM 59kW
Rok produkcji 2008
Volkswagen Polo IV Hatchback 1.4 TDI 80KM 59kW 2005-2009 - Oceń swoje auto
Karoseria : Konserwatywno kontynentalna konstrukcja z Niemiec mi sie to bardzo podoba :)
Ma swoje plusy i minusy mały zwinny od 2000 obrotów niestety brak tzw dołu w momencie obrotowych zimny sinik jest głośny tylko 3 cylindry Samochód ten kupił bym jeszcze raz ale z innym motorem np 1.9 TDi PD :)
Silnik TDI PD pompo-wtryski 3 cylindry wibracje głośny jak się zapala z rana Auto bym kupił następny raz ale nie z tym motorem minimum to 1.9 TDi jak bym miał zamawiać jeszcze raz :)
działa w miarę normalnie ale bardzo szybka zmianę z 1 na 2 słychać taki specyficzny dźwięk
Auto jak na miasto w sam raz trochę twardawe zawieszenie Na długich trasach można wytrzymać
Jak dla mnie widoczność jest dobra
Wszystko na swoim miejscu niemiecka konserwatywna konstrukcja :) po zakupie aucie w czasie 2-4 miechów można wszystkiego się nauczyć co gdzie jest Radio + climatronic
Climatronic jest dobry komputer sam steruje tylko ustawia się temp na wyswietlaczu
Dla kierowcy i pasażera jest dobrze ale z tyłu jednak mało miejsca najlepszy układ dla tego auta to 2+1 tak mi się wydaje :)
Niestety wyciszenie jest na bardzo słabym poziomie szum na długich trasach jest jednostajny i do tego bardzo męczący
Auto miało spalać 3 l na 100km to jest nie możliwe w tym aucie moment obrotowy jest od 2200 obrotów żeby jechać sprawnie trzeba niestety kręcić obrotami ponad 2000 a wiec i spalanie większe u mnie max 7,4l średnio 5,9l
Wydaje się ze dobrze był zamówiony i kupowany w UK
Nie sprawia problemów
brak jakichkolwiek usterek