Ocena kierowcy - Volkswagen Polo IV Hatchback

Silnik 1.9 SDI 64KM 47kW
Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: 5 lat
Volkswagen Polo IV Hatchback 1.9 SDI 64KM 47kW 2001-2005 - Oceń swoje auto
jest to auto awaryjne albo ja trafiłem na taki egzeplaz mam juz dosyc tego auta i napewno nie kupie juz VW dzis mimo braku mrozu polo znowu nie zapaliło
moze jest to fajne auto ale napewno nie mój egzeplaz od kad przejechałem 100 tys km mam 3 silnik i nik nie wie dlaczego urywja mi sie zawory
sprzegło ok ale do włączenie wstecznego trzeba sie przyzwyczaic zeby nie zgrzytac
zawieszenie przud wystarcza na 15 tys km amory tez cieko co powoduje ze auto pływa po drodze
za duzy martwy punk w prawym lusterki miałem nawet kolizje z tego powodu
tu jest ok
klimatyzacji nie mam bo była droga przy zakupie ale standardowa dmuchawa daje rade
nie jest to wielkie auto ale dla mnie wystarczy miejsca nawet z tyłu mam 175 wzrostu
den disel chodzi jak ciagnik i dobrze go słychac w srodku i jeszcze na dodatek czuc drgania
p[ali mamło ale nie zawsze dojade do celu
jakosc jest ok ale ceny dodatkowego wyposazenia sa wziete z kosmosu
auto ma spory przebieg ale diesel powinien przejechac to bez szwanku u mnie niestety tak nie było miałem problemy z zaworami i ze spalaniem był czas ze polo paliło 10 l na 100 okazało sioe ze mam nieszczelny układ paliwowy
urwany wachacz przy predkosci 120 zakonczony wiazdem do rowu zerwanie rozrzadu 10 tys km po wymianie przez serwis (wymiana silnika) zerwanie sie zaworów nikt do dzis nie wie dlaczego a stało sie to juz 3 razy i za kazdym razem wymiana głowicy i tłoków

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 SDI 64KM 47kW [l/100km]

5,2