Oceny Volkswagen Scirocco – wybierz generację

Najnowsze oceny Volkswagen Scirocco

3,4
~Pabloczenko
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Samochód posiadam od ponad roku. Według mnie największą jego zaletą jest wygląd, który przyciąga wzrok przechodniów. Właściwie na tym jego zalety się chyba kończą. Wysokie spalanie (ok 11 litrów w mieście) przy normalnej jeździe. Drażniące drobne usterki elektryczne. Słabe wyciszenie wnętrza. Ciężko znaleźć model bez przygód blacharskich. Silnik ładnie przyspiesza, ale łańcuch w nim zamontowany jest prawdziwym bublem. Ogólnie polecam osobom...
~Green
Coupe 1.8 95KM 70kW
Szczerze polecam Scirocco ale należy się wystrzegać obklejonych naklejkami egzemplarzy z wydechami jak rynna (czyli zajechanych przez młodych gniewnych). Ten samochód to klasyk i coraz rzadziej można go spotkać. Jeśli o autko dbano przez jego żywot to jest praktycznie niezniszczalne. Stara szkoła VW i płyta od Golfa I czynią z niego pojazd bardzo wytrzymały na polskie drogi. Jego prostota w budowie i ogólna surowość pozwala na bezawaryjną...
~Wolfgang7825
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Brak napędu na 4 koła chyba boli najbardziej. Autko potrafi zapewnić sporo wrażeń z jazdy, wnętrze klasyczne ale komfortowe, bez udziwnień. Spalanie troszkę gryzie portfel ale nikt chyba nie spodziewa się dużej mocy bez wydatków. Z pozytywnych zaskoczeń dodam jeszcze, że miejsca z tyłu jest więcej niż się może wydawać. 4 osoby wejdą bez problemu.
3,3
~Kuba
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Samochód przyciąga głównie wyglądem. Silnik 1.4 TSI to porażka. Co chwila jakieś usterki aż w końcu niskie ciśnienie na pierwszym cylindrze i potrzebny remont silnika - koszt 10tys zł w nieautoryzowanym serwisie. Silnik paliwożerny. W mieście około 12 litrów, natomiast na trasie przy tempomacie na 90 potrafiło być 5,5l/100km,przy prędkościach autostradowych lepiej nie patrzyć na wskazanie komputera ponieważ potrafi być większe od spalania w...
4,1
~m____u
Coupe 2.0 TSI 265KM 195kW
Takiego auta szukałem! Piękne, zadziwiająco szybkie nie tylko na prostych. Wydech strzela jak ugrzeczniona rajdówka (nie to, co WRX STi, ale jest co posłuchać). Wybaczam mu nawet FWD. Scirocco R - like it
2,6
~aldo
Coupe 1.4 TSI 160KM 118kW
Jestem mocny zawiedziony, to nie jest auto sportowe to zwykły kompakt w ładniejszej obudowie. na autostradzie dostaje zadyszki przy 200km/h , prowadzenie najwyżej przeciętne! żadna rewelacja! sprzedałem kupiłem nissana 350Z i to jest auto sportowe!! VW się nie popisał.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Scirocco
6,6
7,8
4,1
~Jachu
Coupe 1.8 95KM 70kW
nie chce go chwalic za bardzo zeby nie zapeszyc ale swietne auto, za ktorym ludzie sie ogladaja i bardzo czesto pytaja o to jaki to samochod, jaki ma slink i jak tym sie jezdzi. Do tej pory jezdzilem autami jakich sa tysiace na ulicach teraz jezdzac scirocco czuje, ze jezdze legenda, mile sa te wszystkie zaczepki i podziw. do tego na swiatlach widzac napis GTII na bocznym slupku nikt nie chce cwaniakowac i sie scigac :)
~Szymek
Coupe 1.8 95KM 70kW
Autko kultowe posiadam je od 11 lat. Mało spotykane a zwraca na siebie uwage. Całość fajnie sie komponuje. Przy wrzucniu ładnej felgi poprawia jego wizualkę. Warte swojej ceny. Przy aktualnym przbiego 315tys z tego ponad 200tys na gazie silnik nie bierze oleju. Polecam autko i pozdrawiam wszystkich kierowców VW Scirocco.
3,7
~Adam
Coupe 1.8 95KM 70kW
Sentyment pozostał. Dziś bardzo ciężko o ładny egzemplarz. Miałem czarny wersja GT. Bardzo podobało mi się białe w wersji Scala i te lampy z białymi paskami z tyłu.
~kopatshu
Coupe 2.0 TDI-CR DPF 140KM 103kW
Ogólnie rzecz ujmując wóz jest dobry do przemieszczania się jak i czerpania przyjemności z jazdy.
Volkswagen Scirocco