Ocena kierowcy - Volkswagen Sharan I

Tomasz, 10 lat temu
Silnik 2.0 i 116KM 85kW
Rok produkcji 1996
Volkswagen Sharan I 2.0 i 116KM 85kW 1995-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : cichy ładne mruczy i bezawaryjność ;)
Dla mnie auto jest ok pojemne różne rzeczy się woziło, oszczędne, silnik pracuje fajnie cicho nie jest awaryjny jeszcze z LPG można zaoszczędzić na paliwie. silnikowi się nic nie dzieje jak się dba tak się ma ;)
Silnik jak dla mnie jest w porządku. przyśpieszenie jest dobre ;) założoną mam instalację LPG sekwencja IV. na benz jak i gazie wszystko poprawnie chodzi jak na tą masę radzi sobie doskonale.
Skrzynia precyzyjna bez problemowa, biegi dłuższe jak w Dieslu przez co nie przyśpiesza tak ;) ale to nie sportowe auto ;D
bez problemowo nic nie dodam ani nie ujmę ;)
tutaj dam 4 bo jeśli jest cały stan ludzi to przez tylną szybę mało widać ;D ale jest 4 więc ok
wszystko pod ręką nie trzeba nic szukać ;)
no 4 bo w zimie ciut długo się grzeje ale to nic nie przeszkadza przynajmniej mi. jeśli o klimę (nie mam climatronic) to działa szybko po 2min w aucie jest przyjemnie chłodno ;)
no tutaj nie bd się rozpisywał bo miejsca a miejsca ;D
tak przy 170km/h no głośniej jest ale do zniesienia ;)
nooo tutaj to tak : SPALANIE GAZU !! miasto: -LATO (z klimą) 11-12l miasto:- ZIMA 12-13 trasa: - LATO 7-8l przy 110km/h udało mi się zejść i tak się utrzymywało na autostradzie ;) trasa: -ZIMĄ 8-9l przy podobnej prędkości SPALANIE BENZYNY: miasto- lato z klimą 10-11L miasto zima 11-12 trasa 7-8l w lecie i 8-9 w zimie różnica benz/lpg to ok 1,5l w spalaniu i zaznaczmy że prawie 1700KG silnik ciągnie
ok
jak montowałem gaz to wymieniłem kable,świece,kopułkę,palec rodzielacza i cewkę. drążki klocki i oleje czyli podstawowe rzeczy ;)
odpukać brak

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 116KM 85kW [l/100km]