Volkswagen Sharan II 2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013 - Oceń swoje auto

II
2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013

Ocena Volkswagen Sharan II 2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013

Volkswagen Sharan II 2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013

z przebiegiem 2 000 km, wyprodukowany w 2013 roku, automatyczna skrzynia biegów
~Bartek
dodał ocenę 25.07.2013 13:14:49

Dynamiczny gdy trzeba, a zarazem potrafi być oszczędny. Ladńie pracje, denerwuje trochę funkcja start-stop.

Do BMW nie można równać, ale pracuje sprawnie i płynnie.

Jak na tak duże auto wszystko super. Polecam adaptacyjne zawieszenie. Tryb sport na autostradzie /przy szybkiej jeździe/ daje różnice.

Z racji konstrukcji przednie słupki trochę ograniczają widoczność, a maski nie widać, ale bardzo dobre funkcjonujacynparktronic i ilośc czujnikow załatwia sprawę

Bez zastrzeżeń

Fabrycznie webasto super. Funkcja wentylacji bardzo przydatna.

Miejsca pod dostatkiem, tylne siedzenia swobodnie 2 foteliki dziecięce a pomiędzy dorosły nawet sporych rozmiarów człowiek podrozujemkomfortowo. Siedzenia wygodne, przednie wiele opcji regulacji,tylne spory zakres regulacji impochylen.

autodna

Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013

Diesel [l/100km]
6,1

5,9

7,0

5,3

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 TDI CR BMT 177KM od 2013

Dodaj nowy komentarz