Oceny Volkswagen Touran I 1.9 TDI 90KM 66kW 2004-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volkswagen Touran I 1.9 TDI 90KM 66kW 2004-2010

~Obserwator 1
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód starej generacji bez gadżetów , do spokojnej jazdy , bezproblemowy. Niskie koszty eksploatacji . Bardzo funkcjonalny . Pięć osób + bagaż 600 l cóż więcej potrzeba. Silnik niezawodny ( bez filtra DPF ) małe zużycie paliwa , prosta konstrukcja. Samochód idealny dla dużej rodziny do jazdy po trasach podmiejskich i do miasta.Ogromny bagażnik do tego dużo praktycznych schowków . Jeżeli ktoś ma dużo jeździć autostradą to trzeba się...
2,5
~wojas
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
zepsulo mi sie tyle zeczy w ciagu roku w tym aucie,ze az zal.auto drogie a do niczego wymieniam juz 4 skrzynie w ciagu roku teraz ta wsadze i sprzedaje bo to studnia bez dna.wymienilem kolo dwumasowe,sprzeglo i lozysko oporowe,kilka czujnikow,swiece,klamke w bagazniku problemy z zawieszeniem dodam,ze jezdze dlugie trasy,czesto 12 godz,to auto nie daje rady w takich trasach, co chwile cos no nie ma miesiacaca.samochod mial juz wszystko...
~Łukasz
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie to mój pierwszy vw i jak narazie jestem miło zaskoczony typowo proste auto bez większych bajerów ale prowadzi się bardzo dobrze trzyma się drogi dużo miejsca w środku choć z zewnątrz wygląda na niewielki widoczność git gdyby w mieście trochę mniej palił to było by to auto idealnie
~Avalon xavalonx@gmail.com
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupiłem to auto chociaż nie do końca mi się podobało i nie bylem przekonany, ale po Lagunie z automatyczną skrzynią koniecznie chciałem auto w automacie a DSG Volkswagena jest superszybkie, 6 biegowe, ekonomiczne.
~micol@wp.pl
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam model siedmiosobowy i po położeniu wszystkich siedzeń, gdyby była taka potrzeba, to ma więcej miejsca na ładunek niż w "Cady". Nawigacja oryginalna VW działa świetnie w dużych miastach z za granicami kraju.Polska mapa brdzo słaba-nie polecam.Dla podróżujących z dzieckiem proponuję przyciemić maksymalnie boczne tylne szyby i skorzystać dla dziecka z tylnego środkowego fotela.
~adi
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto godne polecenia trochę drogie przy kupnie utrzymanie nie odbiega od innych z kosztami może nie zbyt piękne ale dośc solidne
~aamg@op.pl
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jak na auto tej klasy to chyba nie ma lepszego. Denerwująca klapka od skrytki na desce rozdzielczej, która stale drży.
~Janusz
Bardzo dobrze
~mtouran
Minivan 1.9 TDI 90KM 66kW
dobrze się sprawdza, chociarz mało trochę mocy przy 90 km, na wolnych pracuje równo przy 150 tys km, (Silnik)
~szyla