Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 2003-2010 - Oceń swoje auto

Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 2003-2010

z przebiegiem 40 000 km, wyprodukowany w 2005 roku
~Tomek
dodał ocenę 18.03.2006 14:58:46

Czarny metalik, fabryczne pełne ospoilerowanie, koła 17" ATS DTM, beżowa tapicerka, tylne światła HELLA, ciemne szyby - wzbudza zainteresowanie :) mam już dwóch potencjalnych nabywców w kolejce :)

Zrobiłem tuning w MTM i mam prawie 180KM i moment niespełna 400Nm

Mam porównanie do Sorento, Kangoo, Partner, Vito, Vaneo, Mondeo i Avensis skrzynia Volkswagena jest najlepsza !!! [bez DSG]

Zmieniłem koła na 17" 225/45 zawieszenie fabryczne - świetnie trzyma w zakrętach

Bez niespodzianek

Klima trochę słabo chłodzi ale ogrzewanie jest super

Z przodu ok ale z tyłu kiepsko, trzeci rząd mam wymontowany [kratka]

W tej klasie jeździłem Vaneo [dużo] i Scenikiem [troche mniej] Touran wypada najlepiej

mam prawie 45000 i rzadnych usterek, chociaż go nie oszczędzam

Spalanie 2.0 TDI 140KM 2003-2010

Diesel [l/100km]
6,9

5,6

10,2

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 2.0 TDI 140KM 2003-2010