Oceny Volkswagen Touran I 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2003-2010

Najnowsze oceny Volkswagen Touran I 2.0 TDI DPF 140KM 103kW 2003-2010

3,6
~Daniel
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Ogólnie mogę polecić ten samochód szczególnie z końcówki produkcji silnik 2.0 tdi pd nie stwarza jak narazie problemów żadnych wycieków itp. Wnętrze dobrze wykończone przestronne w sam raz dla rodziny Bagażnik rewelacja Polecam
~Tommy
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Wymarzone auto. Mam wszystko co chciałem i co jest mi potrzebne: mocny i dynamiczny silnik, b. dużo miejsca (ogromny bagażnik), super wyposażęnie (wersja Trendline z podgrzewanymi fotelami np.), dobra ekonomika jak na tyle koni, precyzyjny układ jezdny, fajne audio. Jestem super zadowolony, następne auto znowu Touran :)
3,8
~Obiektywny- niemłody i nie fantasta
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Całokształt z lekką goryczą, ale jest OK, funkcjonalność, rekompensuje wady.
~Piotr
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Bardzo wdzięczny małe spalanie dobra moc ,z przyczepą kempingową przez Alpy bez problemu. Niestety jak się posypie no to kiepsko w moim przypadku 13 tysi poszło na naprawę (Silnik)
~Mati
Minivan 2.0 TDI DPF 140KM 103kW
Touran pali umiarkowanie. Jeśli do 100 km/h to spali 5.5 - 6.0 jeśli 140 to spali 7.5. Pierwszy raz w ten weekend pokonałem trasę Wrocław-Kraków i jestem mega zadowolony jeśli chodzi o spalanie. Całą trasa z mega korkiem przed Wrocławiem 7.1 (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )