Oceny Volkswagen Vento

Volkswagen Vento - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Vento

~tomtom
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Dobre auto dla kogoś niezamożnego, kto potrzebuje samochodu niezawodnego. Auto wyróżnia się stylistyką, sportowym kształtem. Jestem niezmiernie zadowolony z tego modelu. Największą jego wada jest jednak karoseria, bardzo słabej jakości. Jest to charakterystyczne dla Golfa III i Vento. Dobrze by było garażować, a przy wystąpieniu ognisk rdzy na bierząco szpachlować. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie silnik - który mimo że słabiuteńki, to jednak...
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Bardzo dobry samochód polecam zarówno dla osób ceniących moc jak i dla myślących o komforcie oraz z małą rodziną czyt 1-2 dzieci,bagażnik mega 500 l dużo miejsca w środku.Posiadam wersje z klimatyzacją i pełną elektryką więc namiastka luksusu jest.
4,1
~Maciej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód jest niezawodny, nigdy mnie nie zawiódł (w przeciwieństwie do obecnego Seata Toledo II) dobrze się prowadzi, jest bardzo przestronny i komfortowy. Wadem jest tylko słaby silnik, przeciętne spalanie i korozja nadwozia ale i tak warty jest kupna. Z perspektywy 8 lat kupiłbym go ponownie.
~uhm.,
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam zamiar jeździć tym samochodem przez następne kilka lat. Na żaden inny w tym roczniku bym nie zamienił. Silnik 1.9 w TDI wprost wystarczająco 90KM, nadaję się do miasta jak i również na dłuższe odcinki. Bezawaryjne auto, przez ostatnie 3 m-c brak problemów i większych wydatków. Bardzo mało pali, w trasie przy prędkościach 120-140 spalanie wynosi max 5.7l/100km!
~Paweł,,,
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń do tego auta. Sprawuje się bardzo dobrze i nigdy mnie w trasie nie zawiodło. Wiadomo ma swój wiek i pewne rzeczy już nie będą pracować idealnie. Martwi mnie trochę ta podatność na rdzę, resztę oceniam bardzo pozytywnie.
3,2
~konik71
Sedan 1.8 75KM 55kW
Generalnie auto nie jest złe, choć ma już swoje latka i wzrosła znacznie liczba usterek, zwłaszcza z elektryką.(sypią się kable ze starości)Ostatnio padła sonda Lambda co serwis i tak uznał za sukces przeżyła 16 lat i 254tys. km.

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód kupiony 9 lat temu za 32 tyś złotych z przebiegiem 58.000. Teraz ma około 225 i nic w nim się nie psuje - za całokształt daję ocenę bardzo dobrą mimo tego że ma parę wad których raczej nie znajdziemy w nowych samochodach - konstrukcja z 1992 roku więc niema się co dziwić że pewne rzeczy są niedopracowane !!!
~gurol
Sedan 1.8 90KM 66kW
Dobre autko dla ludzi któzi nie muszą pokonywać 500km dziennie. Ekonomiczne, tanie w utrzymaniu, mało awaryjne, ogromny bagażnik, dobry wóz na wakacje. Jeśli ktoś szuka w nim auta sportowego to się rozczaruje - 90 km to bardzo mało.
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Auto które już ma swoje lata ale dalej może się podobać. Jak by było trochę lepiej zabezpieczone przed korozją by było dużo lepiej. Ale i tak porównując do innych aut nie jest aż tak żle
3,7
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Jako samochód \"reprezentacyjny\" to trzeba w niego zainwestować. Widziałem naprawdę wypieszczone egzemplarze. Do pracy lub na wycieczkę w cztery osoby z dużą ilością bagażu idealny.