Oceny Volkswagen Vento 1.8 75KM 55kW 1991-1998

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Volkswagen Vento 1.8 75KM 55kW 1991-1998

~Andrzej.Chechlinski@doskomp.loldz.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
Mam ten samochód od dwóch lat. Kupiłęm jako 8latka i przez pierwsze parę miesięcy chodził pięnie. Potem zaczęło się. Teraz czeka mnie ymiana przekładni od ukłądu kierowniczego, która poprostu pękła nie wiadomo czemu. Kodzt parutysoęcy złotych. Objawy piszczenie i skoki kierownicy przy manewrach np na parkingu. Oprócz tego klasyczne usterki jak w każdym samochodzie. Polecam g każdemu kto ceni sobie wygodę i niezłe przyśpiesznie. Bardzo duży...
4,1
~Maciej
Sedan 1.8 75KM 55kW
Samochód jest niezawodny, nigdy mnie nie zawiódł (w przeciwieństwie do obecnego Seata Toledo II) dobrze się prowadzi, jest bardzo przestronny i komfortowy. Wadem jest tylko słaby silnik, przeciętne spalanie i korozja nadwozia ale i tak warty jest kupna. Z perspektywy 8 lat kupiłbym go ponownie.
3,2
~konik71
Sedan 1.8 75KM 55kW
Generalnie auto nie jest złe, choć ma już swoje latka i wzrosła znacznie liczba usterek, zwłaszcza z elektryką.(sypią się kable ze starości)Ostatnio padła sonda Lambda co serwis i tak uznał za sukces przeżyła 16 lat i 254tys. km.
~autor
Sedan 1.8 75KM 55kW
nie narzekam trochę mało miejsca dla pasażerów na tylnej kanapie policja nie na darmo miała je na stanie.Jeżdzi bezawaryjnie ma kopa i nie pali aż tak dużo,i do tego ma wygląd jestem zadowolony.Niektórzy się wyśmiewają że wystarczy dodać karabin maszynowy na dachu i wyjdzie transporter opancerzony.AUTOR
3,8
~kosior
Sedan 1.8 75KM 55kW
Posiadam Venciaka od 2 lat, jak narazie auto mnie nie zawiodło. nie ma poważniejszych usterek. niedawno robiłem zawieszenie (amory+sworzeń+drązki) ale wiadomo to elementy które po pewnym czasie należy wymienić.
4,1
~firetom.pl@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 75KM 55kW
mam vento 1.8 +gaz-1996, autko mam 2 lata i co tej pory mnie nie zawiodło. oprócz podstawowych zeczy jeszcze nie utopiłem w nim grupszej kasy. Ciężko mi bedzie sie z nim rozstac, ale powiekszyla mi sie rodzina i trzeba pomyslec o czyms wiekszym

Usterki Volkswagen Vento

Volkswagen Vento – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grzyfk
Sedan 1.8 75KM 55kW
Jak na auto mające prawie 20 lat to super. Wałaśnie kupuję nowy samochód ale \"dziadka\" nie sprzedam, aż się rozleci - choć będzie z tym ciężko.
~Marek z Bielawy, białe Vento z naklejką SCOTT
Sedan 1.8 75KM 55kW
Dałem ocenę 3, z uwagi na blacharkę :( Gdyby nie to byłoby OK. przy zakupie trzeba bardzo dokładnie obejrzeć pojazd. Słabo zabezpieczona blacha, niby ocynk a po tygodniu już rdzewieje...
3,6
~Przemek
Sedan 1.8 75KM 55kW
auto warte swojej ceny chociaż potrafi zaskoczyć niespodziewanymi awariami
~ANDY7805
Sedan 1.8 75KM 55kW
Bardzo fajny wózek , mam go od 4 lat bardzo małe usterki , niezawodny silnik jak również bardzo tani w eksploatacji