Oceny Volvo 340

Liczba ocen

Najnowsze oceny Volvo 340

~ZO
Sedan 1.4 70KM 51kW
To była wersja 343 L produkowana bodajże w Belgii. Ech, uwielbiałem ten samochód. Mimo, że sprzedałem (a ściślej oddałem ;)) go już 4 lata temu, nadal bardzo ciepło go wspominam. Wiele zalet samochodu doceniłem zresztą dopiero teraz, kupując coś z segmentu C. Olbrzymi bagażnik, bardzo duża odległość pomiędzy przednimi siedzeniami a tylną klapą (jak w kombi segmentu C), bardzo wygodne przednie fotele z olbrzymią ilością miejsca na nogi,...
~msu@hot.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
W sumie kupiony za grosze samochód(1 tys.). Bardzo zaniedbany przez poprzedniego własciciela - długo stał na klockach. Drugi tysiąc wsadziłem (wał, regulacja zapłonu, wymiana olejów, wszelakich płynów, regulacja gaxnika, wymiana rury wydechowej i parę drobiazgów) i samochód jest naprawdę niezawodny. Źle wygląda bo go żre rdza i to bardzo - ale ma 20 latek przecież!!. Mimo słabego silnika i 4 biegów samochód jest na tyle dynamiczny, ze nie jest...
3,8
~szuwarek75@gazeta.pl
Sedan 1.4 63KM 46kW
Samochód bardzo solidny i wygodny. Nie jest demonem szybkości, ale to maszyna dla spokojnych kierowców. Niemal zero rdzy (tylko przy dole tylnej szyby), podwozie bardzo solidnie ocynkowane, nic się nie dzieje (auto garażowane). Sylwetkę chyba trzeba lubić, charakterystyczna, dla mojego oka miła, choć zmieniłbym nieco przód - grilla i lampy. Mam auto z roku 1990 szkoda że wprowadzono jedynie kosmetyczne poprawki w wyglądzie w stosunku do...
~winetoo
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Auto z 1980 (nie było do wyboru w liście) nie jest z pewnością dla osób bez zdolności \"złotej rączki\". Moje autko wymaga co jakiś czas mniejszych lub większych napraw, ale ma w sobie to coś (może dla tego że to moje pierwsze auto). Pomimo ostrego katowania prawie nigdy nie zawodzi.
Sedan 1.4 70KM 51kW
dokładnie to tak kupiłem model 343 z 1976 roku jeździłem 4 lata i byłem zachwycony jak rdza go zjadła niestety poszedł na złom ale ja kupiłem 340 z roku 1988 wywaliłem 1,6 diesla i zainstalowałem benzynę 1,4 zostawioną z poprzednika i ju jeżdżę 6 lat
~kdziadek@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
mój komentarz to tylko to że samochody owej marki są do nie zdarcia jeśli ktoś posiada zbędną poduszkę pod silnik od strony tylniej czyli sprzęgła i wał to chętnie odkupię nie wiem jak długo wytrzymają moje regeneracje
~Kamil
Sedan 1.4 70KM 51kW
autko jest naprawde super ojciec ma reno lagune 2 i odwiedza nieraz mechaników oni mówia ze to normalka ze w takich autkach cos sie psuje bo jest napchane elektroniki itd itp ja niemam tego problemu w moim aucie sie nic niemoze zepsuc bo niema sie co psuc chyba ze klamka od dzwi :))) rozrząd samoregulujący sie wrzystko czikiti
~Arczi
Sedan 1.6 Diesel 54KM 40kW
jak dla mnie to nie ma lebszego auta, z tych lat, audi,bmw,mercedesy - moga sie schowac, przy volvo 340. niestety juz nie jerzdze tym autkiem-(nie dlatego ze sie rozsypal) ale szukam drugiego na chodzie.
~asky45@wp.pl 27.02.2007
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Volvo 340 jest bardzo dobrym i przyjemnym autem dla jego właściela.Kupiłem go z przebiegiem 80000km w serwisie Volvo w Holandii w 1992r.Przejechałm prawie bezawaryjnie ponod 300tysięcy kilometrów i jak narazie będę nim jeżdził dalej
4,1
~jasiu
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Absolutnie go nie oszczędzałem. Jego wartość była taka, że nawet sprzątać mi się go nie chciało. A on mimo wszystko jeździł i to niezawodnie. Trochę rdzewiał, ale przy tym wieku, kiedy nie chciało mi się żadnych zaprawek nawet robić to normalne. Mechanicznie mogłem zawsze na nim polegać i nie bałem się w żadną trasę ruszać.