Oceny Volvo 345

Oceny Volvo 345 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volvo 345

~yogi87@tlen.pl
Hatchback 2.0 95KM 70kW
witam właścicieli tych super samochodów miałem volvo 360GLS 2.0L ten samochód był i jest poprostu kochany silnik jak marzenie nie do zdarcia 2 litry pod machą poprostu bajka 190km/h spokojnie a spalanie idealne mozna w to niewierzyć ale 8Lmiasto a przy duzych predkosciach 150-160km/h tylko 9,5 litra bajka kocham te samochody a inne autka z tych roczników to poprostu złomy przy tych kochanych volvach one są poprostu fantastyczne ja je kocham...
~aqvatur@wp.pl
Hatchback 2.0 95KM 70kW
mówimy o samochodzie wyprodukowqanym 22 lata temu i o jego pozycji w tym okresie tj 82-3 rok i na ten okres było to auto doskonałe porównywanie go z modelen np.V 70 bo takim tez jeżdze jes nieporozumieniem.Autko jezdzi do dzis jest serwisowane i w pełni sprawne.
~4@hoga.pl
Hatchback 1.4 64KM 47kW
Niedoceniony nw Polsce samochód.Miałem problem z kupieniem wału napędowego. Słyszałem, że w mniejszych miastach brak części zamiennych. Ale w większych nie ma problemu. Prowadzi się super, bezpieczny.Miałem małą stłuczkę z Escortem i widze, że ma 2x mniej uszkodzeń. Gruba blacha, prawie nie rdzewieje.Najchetniej kupie znowu VOLVO.
4,1
~mgalek@ggg.com.pl
Hatchback 2.0 95KM 70kW
Teraz jeżdżę 4 letnia Astrą i nie jestem w ogóle zadowolony, następny mój samochód to będzie NA PEWNO Volvo.Gdyby tym samochodem można było jeździć za granicę(bez strach że może stanąć) to by mi niepotrzebna była Astra)
1,8
~radek-krusz22
Hatchback 2.0 95KM 70kW
nie polecam nikomu, ale macie szczescie trudno to kupic i jeszcze gorzej sprzedac
~pavlick
Hatchback 2.0 95KM 70kW
Za niewielkie pieniazki mozna kupic auto lepsze od duuuzo mlodszego Poloneza jezdzi sie wygodniej niz ZXem i Lanosem
~Andy
Hatchback 1.4 64KM 47kW
Autko wygodne ,dobrze rozplanowane ale słaby ,psujący się silnik,ciężko dostępne oryginalne części(poza silnikiem Renault).
4,1
~p-jaron@wp.pl
Hatchback 2.0 95KM 70kW
Duze wygodne auto o doskonalych osiagach, niezawodne poza duperelami
~volvovioczowy
Hatchback 1.4 64KM 47kW
dobrze, bral troche oleju po pół milionie kielometrow ale remoncik w garażu i zasówa ładnie :) nawet zrywny jak na taka pojemnosc i mase samochodu (Silnik)
~Kowalewski P
Hatchback 1.4 64KM 47kW
jest bardzo dobry na ten rocznik i nie mam z nim klopotów (Silnik)