Oceny Volvo 440

Najnowsze oceny Volvo 440

4,1
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Volvo 440 to bardzo sympatyczne i niedoceniane autko. Wiele osób traktuje ja jako gorszego brata kultowych modeli takich jak 850 czy 940. Niestety po części jest to prawda, ponieważ auto nie jest ani tak przestronne, ani tak wygodne ani tak odporne na upływ czasu jak wspomniane modele. Nie ma się co oszukiwać - V440 starzeje się dużo bardziej niż pozostałe modele. Z drugiej strony nie każdy potrzebuje prawie 5 metrowej limuzyny z silnikiem...
~piotrek2581
Hatchback 2.0 110KM 81kW
Uważam ze seria 400 jest niedoceniana niesłusznie. Posiadałem Volvo 850, komfort jazdy oczywiście na dużo wyższym poziomie, ale mimo posiadania go tylko rok, aż dwa razy spłatał mi figla w trasie. A 440 zawsze dowoziła mnie tam gdzie chciałem. Zamierzam nim jeszcze pojeździć tym bardziej że 400setki to już wymierający gatunek na ulicach. Wciąż można jednak znaleźć zadbane sztuki. Ja osobiście wymieniłem po zakupie tylne amortyzatory, tarcze...
~cendra2@wp.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Dobry samochód jak ktoś potrzebuję auta niepozornego. Złodzieje się nim nie interesują, mnie osobiście nie martwią kolejne rysy i opryski na karoserii, po prostu ma to być auto do jazdy. Niestety na dojazdy do pracy po Warszawie nie można mieć auta pięknego bo się zniszczy! Plusy: wygodny, spore wnętrze, tani w zakupie, nie kradną, bezawaryjny. Minusy: słabe światła mijania (tragedia), trzeszczące plastiki (potęguje to jakość polskich dróg),...
~orlow69@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Gdyby nie te małe usterki to by było 5 gwiazdek. Tak samochód jest dobrym wyborem. Jeżeli ktoś czasami lubi sobie poszperać przy samochodzie i jest w stanie poświęcić mu troszkę czasu to auto będzie służyło długie lata.
4,1
~nieznajomteem@wp,pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Samochód bardzo przyjemny, napewno mam z nim lepsze wspomnienia niz z moja dotychczasowa Bmka, którą posiadam już od dwóch lat. Volvo jest bardziej przewidywalne i nie ma możliwości żeby odstawiło jakiś numer na drodze no może poza złapaną guma. No i o rdze nie ma sie co martwic jeśli nie było nigdzie uderzone, w pełni ocynkowane.
~mpderrick1970@interia.pl
Hatchback 2.0 109KM 80kW
Jak wspomniałem autem jeżdżę już 10 lat, przejechałem blisko 300 tys km i nigdy nie stałem na drodze, nauczyłem się sam naprawiać swoje auto i dzięki temu jeździ, niestety na serwis Volvo mnie nie stać a u kilku szamanów byłem i ręce opadają. Poziom wiedzy niektórych mechaników jest zatrważający jeżeli chodzi o markę Volvo. Naprawdę to wdzięczne auto pod warunkiem włożenia w nie trochę serca pomimo 15 lat spisuje się doskonale
3,2
~ADIK
Hatchback 1.7 87KM 64kW
BEZPIECZEŃSTWO !! BEZPIECZEŃSTWO !! BEZPIECZEŃSTWO ..... Miałem poważny wypadek udeżyłem przy 110km/h w stojący samochód (Rozbiłem sobie tylko głowe o szybe bo nie miałem pasów (teraz jeżdże w pasach :D)) po drugiej stronie siedziała moja żona w ciąży i też rozbiła sobie tylko głowę dzięki bogu nic poważniejszego nam się nie stało ale z mojego auta został wrak z jednej strony maska miała tylko kilkanaście cm :/
~valdi0707
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Samochód ma pewne niedociągnięcia, ale nadrabia to wygodą i ergonomią, jest ładowny, a silnik renault 19 nie pali wiele, pomimo że jest składany w Holandii zasługuje na renomę marki volvo, jeżeli troszeczkę się o niego zadba, to okaże się wiernym kompanem na lata. Polecam szczególnie modele po face liftingu dzięki któremu zyskało charakterystyczny dla tej marki wystający nosek.
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Samochód ma może swoje mankamenty jednak przyjemność z jazdy i fakt że jest to Volvo rekompensuje wszystko. Ja przez ten model zakochałem sie w tej marce i teraz następny samochód jaki kupie będzie marki Volvo. Volvo i nic więcej
~MVOLVO
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
VOLVO BARDZO POLECAM. 440 to bardzo dobry, a przede wszystkim super komfortowy i bezpieczny samochód, chociaż ten model produkowany był w Holandii i niewiele ma ze szweda to i tak jest dużo lepszy od audi i opla. Prawdziwe volva to 700,850,900,S/V70- jeździłem - ale fury szerokie i ciężkie (czołgi)