Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Volvo 940 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volvo 940

lista silników Volvo 940

Oceny Volvo 940

2% lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 10.06.2012 20:21:59 przez

Ja mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, usterkowość znikoma, większość można samodzielnie ogarnąć, auto duże, wygodne i niesamowicie wytrzymałe. nie ma w nim kompromisów, zrobione jest tak, żeby prztrZymało dużo. I daje radę nawet w zacnym wieku 20lat. A im starsze, tym bardziej zachwyca. klasa sama w sobie. Oczywiście nie grzeszy ekonomią, jeśli chodzi o paliwo, ale rekompensuje radością z jazdy i solidnością. Oczywiście to nie auto do szaleństw, jeśli jesteście rozsądni i nie jest waszym życiowym celem palenie gumy, to Volvo posłuży długie lata. Trzeba mu tylko okazać trochę uczucia i zadbać o autko. :) Polecam, ale nie do zajeżdżenia. Jeśli szukasz samochodu do orania pola i piszczenia oponami, oszczędź tego klasyka. Kup BMW, tego i tak jest mnóstwo na naszych drogach. Pozdrawiam!

dodano 26.04.2009 22:41:10 przez

Rewelacyjne auto! Bardzo dużo miejsca wewnątrz. Dobrze się prowadzi. Niesamowicie zwrotne - średnica skrętu 9,8m. Silnik dynamiczny i cichy. Ogólnie auto dobrze wygłuszone. Kańciaste kształty sprawiają że dużo się mieści we wnętrzu auta a parkując i manewrując łatwo wyczuć samochód. Jakość plastików mogła by byś trochę lepsza, było by wtedy mniej "świerszczy" w aucie. Minusem jest również brak regulacji kolumny kierowniczej. Przy podniesieniu fotela robi się trochę mało miejsca na nogi pod kierownicą wchodząc i wychodząc z auta. Co do części to są ogólnie dostępne w dosyć niskich cenach (może nie tak tanie jak do opla, ale przestępne). Sama konstrukcja samochodu prosta i trwała. Jeden z ostatnich trwałych szwedów.

dodano 17.01.2011 12:24:18 przez

Wspaniale auto, niesamowicie wygodne i solidne. Komfortowe zawieszenie i niesamowicie bogate wyposażenie jak na ten rocznik. Podgrzewane fotele, elektryczne szyby itp. nawet teraz nie zawsze są w standardzie w nowszych samochodach, a tu jest i wszystki dziala idealnie mimo 2 dekad na karku. Bardzo solidne, bezawaryjne, trzeba tylko na bieżąco wymieniać uszczelki, filtry itp. jak w każdym aucie. Mam go dopiero od roku,ale jeżdzę codziennie i przebyłam nim już ładnych kilkadziesiąt tysięcy km i z każdym przejechanym zyskuje na klasie. Aha, auto nie do szaleństw, odradzam miłośnikom tuningu, bmw i audiówek. To auto do jazdy, które cię nie zawiedzie, ale nie do szpanu. I pięknie się starzeje...:)

dodano 01.02.2006 09:17:12 przez

Jeśli dbasz o auto , wymieniasz wszystko na czas jest to auto , którym zrobisz bez problemu 500 tyś km. Jak raz kupisz Volvo już zawsze będziesz jeździł Volvo! To moje drugie i nie ostatnie.Coś jest w tych samochodach czego nie jestem w stanie opisac. Aha. Blacha pełen ocynk w zwiazku z tym jeśli trafisz na model bezwypadkowy jak ja masz spokój z blachą na długie lata.Po rozlozenie tylnej kanapy masz do dyspozycji prawie 2000 litrów,normalnie okolo 900!! Dziś takich kombi już nikt nie robi.

dodano 08.11.2012 12:12:12 przez

Nie istnieje na rynku żaden, ani nowszy ani starszy samochód tak niepodatny na korozję. Ten samochód nie rdzewieje! A jeśli rdza się pojawia znaczy, że miał naprawę blacharską. Do warsztatów jeżdżę wyłącznie na okresowe wymiany materiałów eksploatacyjnych. Bardzo dobre zawieszenie na nasze niezbyt równe drogi. Samochód jest kanciasty i skręca "w miejscu" przez co banalnie prosto się nim manewruje.

dodano 04.02.2005 00:41:28 przez

dla mnie Volvo 940 2.4 td jest świetne tzn.tym co jeżdże ma b.bogate,komfortowe wyposażenie.auto masywne,bezpieczne i niemal same superlatywy. jak na te lata produkcji jest narazie niemal bez awaryjne(mamje juz 8 lat).zminiałem amorki i piasty i to chyba wszystko.trzeba pamiętac zeby auta nie zamilac bo później ciężko wyprowadzic na prostą.auto dla rodziny ceniącej komfort ii bezpieczeństko.

dodano 11.11.2009 00:11:09 przez

samochód kupiłem od mojego ojca to było 3-cie volvo mojego ojca 2 poprzednie to modele 760.ojciec jest mechanikiem więc wszystko naprawia sam.części trzeba szukać.ale samochód jest naprawdę bez awaryjny.ojciec ma teraz v70 d5 no i tej mocy brakuje w moim volvo (163 KM).autko naprawdę polecam.i na koniec dodam że to nie samochód do szaleństw.

dodano 24.11.2005 09:31:03 przez

Pojazdami marki Volvo jezdze juz prawie 10 lat. Ten to mój 2 egzemplarz. Poprzedni był nafaszerowany "polskimi" patentami wieć i przygód miałem z nim niemało jednak moge z całą pewnościa napisać, że jeśli zdecydujesz sie na Volvo i kupisz je w dobrym stanie będzie ci służył przez wiele wiele lat i sprawi ci dużo radości z jazdy.

dodano 19.08.2006 14:23:26 przez

To najlesze auta na rynku. Mam na myśli 700-900 ,S90-V90.Niestety wszysko co dobre kiedyś się kończy. W przypadku Volvo to rok 1998 zakończył tą sielankę.Wszystko co potem to już kwestia loterii,( własność Forda). W rankingach niezawodności i bezpieczeństwa przegrywają z włoszczyzną i francuzczyzną.(zgroza)

dodano 28.02.2007 13:49:28 przez

Polecam Wszystkim. Świetne auto, wygodne i trwałe (mojemu leci już 15 rok i nie ma śladu rdzy). Skrzypiały mi kiedyś niektóre elementy w środku auta, po dokręceniu śrubek jest cichutko ;) Olbrzymi bagażnik w sedanie, o kombi nie wspomnę ;). Bardzo bezpieczne!!!

Demonstracyjny Nissan Navara LE

Demonstracyjny Nissan Navara LE

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 2.5 190KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai i10 Access + pakiet klimatyzacja i radio

Demonstracyjny Hyundai i10 Access + pakiet klimatyzacja i radio

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.0 66KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volvo 940, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volvo 940