Oceny Volvo 940 Sedan

Volvo 940 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 940 Sedan

~lsa
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Ja mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, usterkowość znikoma, większość można samodzielnie ogarnąć, auto duże, wygodne i niesamowicie wytrzymałe. nie ma w nim kompromisów, zrobione jest tak, żeby prztrZymało dużo. I daje radę nawet w zacnym wieku 20lat. A im starsze, tym bardziej zachwyca. klasa sama w sobie. Oczywiście nie grzeszy ekonomią, jeśli chodzi o paliwo, ale rekompensuje radością z jazdy i solidnością. Oczywiście to nie auto...
~x
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Wspaniale auto, niesamowicie wygodne i solidne. Komfortowe zawieszenie i niesamowicie bogate wyposażenie jak na ten rocznik. Podgrzewane fotele, elektryczne szyby itp. nawet teraz nie zawsze są w standardzie w nowszych samochodach, a tu jest i wszystki dziala idealnie mimo 2 dekad na karku. Bardzo solidne, bezawaryjne, trzeba tylko na bieżąco wymieniać uszczelki, filtry itp. jak w każdym aucie. Mam go dopiero od roku,ale jeżdzę codziennie i...
~wikingkr
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Kiedyś auta były robione przez specjalistów, miały być to auta niezawodne oraz trwałe. Ten model jest jest z jednym z ostatnich samochodów tej generacji. Mlodsze modele sa przepełnione czesto awaryjna i drogą elekroniką. Ten samochód ro kwintesencja prostoty budowy i niezawodnosci wraz z bezpieczeństwem i jakością.
~Irek
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Pojazdami marki Volvo jezdze juz prawie 10 lat. Ten to mój 2 egzemplarz. Poprzedni był nafaszerowany "polskimi" patentami wieć i przygód miałem z nim niemało jednak moge z całą pewnościa napisać, że jeśli zdecydujesz sie na Volvo i kupisz je w dobrym stanie będzie ci służył przez wiele wiele lat i sprawi ci dużo radości z jazdy.
~Paweuu
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Bardzo duży promień skrętu. Auto mam 13 lat grama rdzy nie ma.
4,1
~Marek M.
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Ocynkowany, zero rdzy. Wkurzająca odklejająca się podsufitka, na tapicerce pomimo wieku nie ma śladów zużycia.
~eR
Sedan 2.4 TD 122KM 90kW
Dobre, prawdziwe auto, odbiega od dzisiejszych czasów.
~black
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
Jeśli nie jesteś fanem mydelniczkowatych kształtów i cenisz sobie choć trochę styl i klasę auta, w Volvie można się zakochać. Fantastyczne auto.
~viking 944
Sedan 2.0 i 112KM 82kW
jeżdżę tym samochodem od 11 lat jestem 2 właścicielem,i będę nadal nim jeździł.:)
~Pablo
Sedan 2.3 i 131KM 96kW
czołg na kołach, pełny komfort jazdy, bezpieczny i zarazem bardzo ładny
Volvo 940 Sedan