Ocena kierowcy - Volvo S60 I

bobi60, 18 lat temu
Silnik 2.4 D5 163KM 120kW
Rok produkcji 2002
Volvo S60 I 2.4 D5 163KM 120kW 2000-2007 - Oceń swoje auto
Volvo S60 D5 to auto o którym zawsze marzyłem i jak narazie jest OK silnik ze 163 KM ma 180 KM wzmocnione hamulce kilka przeróbek np kierownica od R wiele dodatków ułatwiających jazdę i życie (nie wiedziałem że głupie haczyki na torby z zakupami mogą tak pomóc i cieszyć) brak Polskiej mapy w RTI to nieładnie ze strony Volvo (Czechy i Słowacja już mają a my to co trzeci świat?) z karoserią auta nie można nic zrobić mały tunnig i tyle bo jest poprostu piękne. kupując auto oparłem się na ocenie wujka, wsiadł u Dealera do S40 a potem S60 i powiedział że już z 60 nie wysiada ... to mnie przekonało w 100% do tego auta, po tuningu ma kopa , taki nie pozorny harpagan.
jeżeli komuś przeszkadza praca silnika klekot diesla to nie powinien tego brać, są fanatycy tego dźwięku.
pewna dokładna bez problemów
na naszych drogach nic nie jest wieczne i dobre
po przesiadce z passata b5 stwierdziłem że nic nie widzę ale można się przyzwyczaić, zamontowałem czujniki parkowania przód i tył dla spokojności
fotele idealne, wszystko pod ręką nic dodać nic ująć
nie mam zastrzeżeń, klimatyzacja tak chłodzi szyby że powstaje mgła na zewnątrz szyb grzanie wspomagane - mam webasto
kierowca i pasażer obok OK pasażerowie z tyłu już gorzej ale dwóch dorosłych i dzieci to jest to.
kiedyś nie usłyszałem karetki była z tyłu za samochodami zobaczyłem ją dopiero, słuch mam dobry od 20 lat gram na instrumentach muzycznych
passat b5 uwielbiał stacje benzynowe , natomiast volvo nie i to jest jego wielka zaleta, ceny przeglądów i napraw z kosmosu w ASO, ale dobrzy są mechanicy którzy kiedyś pracowali dla volvo a teraz sami na własną rękę to robią niska cena i możliwość patrzenia im na ręce. i mają czas aby porozmawiać z klientem
w volvo płaci się za markę ale jak narazie narzekać na jakość też nie mogę ceny części i akcesoriów to koszmar
oprócz przeglądów nic nie naprawiałem
NIC

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 D5 163KM 120kW [l/100km]