Ocena kierowcy - Volvo S80 I

Szczepan, 16 lat temu
Silnik 2.4 i 20V 170KM 125kW
Rok produkcji 1999
Volvo S80 I 2.4 i 20V 170KM 125kW 1999-2006 - Oceń swoje auto
Inne : spodzieweałem sie dobrego auta i takie jest -bez zaskoczenia
dobry silnik choc troche mułowaty na wolnych obrotac -ale spala ponizej 8l w trasie to niech tak zostanie ,przy wyzszych obrotach dobrze przyspiesza ,ale spalanie szybko rosnie Dobre zabezpieczenie karoserii Bardzo dobry w trasie, po miescie ,na parkingu trzeba sie nameczyc - u mnie nie ma czujnikow parkowania ,nisko zawieszony -wszystkie krawezniki trzeba z daleka omijać
dobra elastycznosc ,mila , cicha praca na 3ce do 160 4ka- 220 na 5ce bez problemow 235 Max jechałem 244 -ale z wiatrem i z gorki bo cos okolo 238 regulator redukuje obroty
bez zastrzezen
bardzo dobry na rownej drodze ,dobrze trzyma na zakretach ale na dziurach troche za glosny ,twardy
z tyłu slaba ,brak czujnikow parkowania , na ciasnym parkingu bez pomocy drugiej osby trzeba sie nameczyc
mozna by dac 5 ale mnie wkurza przelacznik swiateł na drogowe -trzeba mocno do gory a migawka lekko do gory ,a powinno byc na dól W rezultacie nigdy nie wiem czy mignałem tylko swiatlami czy juz właczyłem długie na stałe
ogrzewane fotele dzialaja własciwie"od zaraz " a ogrzewanie i wentylacja bez zarzutow
bardzo duzo miejsca przod i tył
słychac zawieszenie i jednak troche szumi przy szybkiej jezdzie
serwis drogi,spalanie jak na tak duzy silnik male-srednie zuzycie ktore pokazuje komputer w jezdzie mieszanej waha sie od 8,5-9,5 z właczona klimatyzacją
dosc drogi serwis , jakosc i komfort jazdy wart ceny ktora trzeba zaplacic
cos tam sie zawsze popsuje - zamkniecie wlewu paliwa ,na niskich obrotach przy zwalnianiu zle dziala regulator -obraty "siadaja " a poza tym wszystko dziala jak powinno
brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.4 i 20V 170KM 125kW [l/100km]