Ocena kierowcy - Volvo V40 I

luk17, 9 lat temu
Silnik 1.9 TD 90KM 66kW
Rok produkcji 1998
Volvo V40 I 1.9 TD 90KM 66kW 1995-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt. Nie szukałem Volvo, ale tak się złożyło, że "znajomy znajomego" sprzedawał, pojechałem, obejrzałem i kupiłem i jestem bardzo zadowolony.
Zawieszenie : Wymieniałem łożyska McPhersonów + sprężyny przód, łożyska z przodu bo huczały, drążki
Układ elektryczny : drobne problemy się zdarzają
Świetne auto - idealne dla rodziny, baardzo wygodne, z bogatym wyposażeniem, generalnie jestem bardzo zadowolony i jeśli kiedyś będę szukał kolejnego auta - to na 100% będzie to Volvo : )
Cóż, 90KM na tak ciężkie auto to niewiele ale nie jest tragicznie, wyprzedzić się da, a spalanie raczej niewielkie, kolega ma 2.0T i tamto ma odejście piękne ; )
Jedyne do czego mogę się przyczepić to dość duży skok lewarka, poza tym biegi wchodzą gładko i w miarę precyzyjnie więc jest ok.
Jeśli ktoś szuka wyścigówki to to nie to auto. Auto prowadzi się pewnie, ładnie tłumi dziury, ale przy próbie szaleństwa czuć podsterowność ;)
Jest okej.
Wszystko na swoim miejscu, parę schowków, wszystkie przełączniki podświetlone - jest dobrze. Duży plus za zintegrowane foteliki z tyłu.
Z tego jestem bardzo bardzo zadowolony. Klima działa świetnie + podgrzewane fotele : )
Nikt nie narzekał jeszcze na brak miejsca : )
Powyżej 140km/h jest dość głośno, poza tym myślę że przeciętnie.
Na szczęście jak się trochę zadba o auto to jest w miarę bezawaryjne, ale jak już się zepsuje to niestety części są dość drogie.
Myślę że w tych pieniądzach ciężko znaleźć wygodniejsze auto dla rodziny.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TD 90KM 66kW [l/100km]

Volvo V40 I