Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 1999-2004 - Oceń swoje auto

Ocena Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 1999-2004

Volvo V40 I 1.9 TD 115KM 1999-2004

z przebiegiem 175 000 km, wyprodukowany w 2000 roku
~m.a
dodał ocenę 31.03.2009 16:33:55, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto mondeo kombi '97

Elastyczność na wystarczającym poziomie. Natomiast kultura jak to francuz jest po środku czyli ciszej jak niemiec głosniej jak japończyk.

bez uwag. zestopniowana bardzo dobrze. moze drugi bieg mógłby byc troszke dłuzszy.

prowadzi sie bardzo pewnie, nie wynosi, nie podskakuje za bardzo. w porównaniu do mondeo jest twardszy ale łatwo jest pokonywać nim zakręty.

do tyłu? jak to kombi.zawsze można dokupic czujniki parkowania.

obsługa bez zastanawiania się. denerwujące jest tylko włączanie tylnych świateł przeciwmgielnych ale na szczęście nie mieszkamy na wyspie.

Pamiętajcie o wymianie filtra kabinowego. Przy zapchanym dmuchawa wyzionie ducha a szybki i tak będą zaparowane. w rocznikach starszych niż 1999 rok nie występował. nie dajcie się zwieść jakiemuś nierzetelnemu mechanikowi że jest. Filtr nie nalezy do najtańszych gdyż jest węglowy i na dodatek w ramce - ja zapłaciłem 70 zł. dla porównania do mondeo dałem 25 zł.

dla niedużej rodzinki jest super.

Tu jest właśnie według mnie wada. jeśli słyszeliście w środku diesla np. w Peugeocie 406 silnik - to zaręczam - nie słyszeliście. Jest głośno przy wyższych prędkościach.
Kupujesz używane auto?
Sprawdź jego numer VIN

Z​a darmo!

zużycie paliwa jak najbardziej zadowalające. ceny części jakie ja kupiłem do tej pory to (oczywiście zamienniki) klocki przód firmy ABS 75 zł. Tuleje wahacza te większe przód 54 zł sztuka. i na razie tyle od grudnia. Oczywiście oleje i filtry. Filtr paliwa 27 zł. Oleju i powietrza nie pamiętam. Ale za całość z wymianą na olej mobil półsyntetyk zapłaciłem 170 zł.

wszystko działa - WSZYSTKO. Nawet jakieś lampeczki w osłonach przeciwsłonecznych.

Normalne rzeczy eksploatacyjne. Jest to pierwszy samochód jaki do tej pory miałem kiedy zaprzyjaźniony mechanik śmieje się że go wcale nie odwiedzam.

Spalanie 1.9 TD 115KM 1999-2004

Diesel [l/100km]
6,1

5,8

7,1

5,3

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Bardzo dobry hamulec. Sami zobaczycie.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 TD 115KM 1999-2004

Dodaj nowy komentarz