Volvo V70 III Kombi Facelifting - Oceń swoje auto

silnik
lista silników Volvo V70 III Kombi Facelifting
Mniej

Oceny Volvo V70 III Kombi Facelifting

14 % lepiej niż w segmencie Wyższa klasa średnia ( 4,31 )

dodano 17.05.2015 przez

Moja pierwsza ocena po przejechaniu 13 tys. km. Auto wspaniałe. Prowadzi się doskonale, komfortowo. Auto bardzo dobrze wyciszone. Jakość materiałów wnętrza doskonała. Nawigacja bardzo dokładna, wspaniale prowadzi do celu. Obsługa komputera świetna i intuicyjna. Mam nagłośnienie Harman Kardon, które brzmi super. Jest tylko jedna rzecz która mnie irytuje. Mianowicie zamykanie klapy bagażnika. Zdecydowanie powinno być lepsze. Klapa powinna być na tyle ciężka i wyważona że przy lekkim pchnięciu w czasie opadania powinna się zamknąć. Tak jednak nie jest. Trzeba trochę mocniej "walnąć ;)" aby się zamknęła. W moim odczuciu jest po prostu za lekka. Na razie oceniam auto na doskonałe i z całą pewnością kupiłbym je ponownie.

dodano 17.05.2016 przez

Bardzo dyskretne, solidnie wykonane i prawie luksusowe auto. Silnik ma już tylko 4 cylindry i odrobinę gorszy dźwięk, ale jest lepiej wyciszone. W porównaniu do wersji z poprzednich lat jest lepiej wykończone, ładniejsze i nadal tak samo zachowawcze z zewnątrz. W sam raz dla rodziny 2+2 z psem.

dodano 14.04.2014 przez

Bardzo dobry wybór gdy zależy nam na wygodnym pokonywaniu dość długich tras.