Oceny Wartburg 353

6 ocen

Najnowsze oceny Wartburg 353

~Ogrodnik
Kombi 1.0 50KM 37kW
Po prostu samochód do wszystkiego! można nim przewieźć cały dom ;). Doczepcie przyczepke a zabierzecie ze sobą kanapę. No i ten szyberdach! w lato to sie po prostu przydaje. wnetrze obszerne! materiały odpowiednie. Niezła skrytka w panelu kierownicy ;) i to przyszpieszenie! Wyprzedzalem kiedys beemke (jechalem 130 w nocy) facet malo zawalu nie dostal. niezły samochód na imprezy(w srodku 353W haha) wystarczy zamontować deskę z głosnikami w...
3,8
~Yatonic@o2.pl
Kombi 1.0 50KM 37kW
Auto to bardzo udana konstrukcja z 1965r !!! (data premiery rynkowej) praktycznie samochód bez poważnych zmian przetrwał do zakończenia produkcji... zmieniono: gaźniki (różne typy), hamulce na tarczowe, umiejscowienie chłodnicy, zainstalowano pasy bezpieczeństwa, zamocowanie drążka zmiany biegów, i jeszcze kilka innych szczegułów... Prosta i niezawodna konstrukcja zostałą okupiona zwiększonym zużyciem paliwa, i specyficzną eksploatacją...
~Sikor
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jeżdżę, już drugim, i nie narzekam. Jak się dba to jeździ, a większość usterek można szybko usunąć samemu nawet w trasie. Na minus, tylko spore spalanie zwlaszcza w mieście i niemożliwość zamontowania gaziu. Ale za to nadrabia pakownaośćią i wygodą.
3,2
~arks@vp.pl (TYTUS DE ZOO@)
Kombi 1.0 50KM 37kW
BAMBI !!! TAK O NIM MÓWIŁEM I TAKIEGO PAMIETAM:)1 MÓJ SAMOCHÓD !!1 STŁUCZKI , ALE MŁOTEK I HEJJA TWARDA MASZYNA NA GLINIANYCH ŚMIESZNYCH LACZKACH.BYM ZAPOMNIAŁ:) TE KANAPY W ŚRODKU MMMMM TO JEST TO!!! WIECIE ŻE MÓJ BAMBI JESZCZE JEŻDZI? FACET KTOREMU SPRZEDAŁEM JESZCZE POMYKA NIM:)
3,7
~kozi
Sedan 1.0 50KM 37kW
za 200 zl to auto na rajdy dla mlodzienca w sam raz szkoda ze po 6 dniach rozbite ale pali gume z 2 w 6 osob!!!!!!!!!! prawdziwa szkola jazdy a biegi przy kierownicy to poezja mozne jezdzic z przodu w 3 osoby
~gyula z Krakowa
Kombi 1.0 50KM 37kW
jak na swój wiek i obciązenie zasługuje na ocenę dodkonałą. Chciałbym tez podkreślić nadzwyczajna gtrwalość pojazdu w porównaniu z nowymi samochodami. mój ojcec ma Lanosa i trzyma go w garażu, jeździ co kot napłakał, a tu nagle wyskoczyła mu dziura w tlumiku. Ja trzymam mojego na upale, deszczu, sniegu i morozie i zbieram każdy syf wysypywany na ulice, a mimio to nigdy nie wymienialem tlumika i tłumi dalej jak należy!
3,7
~doctor16@wp.pl
Sedan 1.0 50KM 37kW
Jak na komunistyczny wynalazek z 1987 jest nieźle.
~ERIK
Kombi 1.0 50KM 37kW
Proste dobre i solidne auto ze względu na wiek konstrukcji trzeba się z nim delikatnie obchodzić a odwdzięczy się dużą niezawodnością
~piotr
Sedan 1.0 50KM 37kW
wartburg jak na tamte czasy i samochody z którymi konkurował był b.dobrym autem . Ja posiadałem model 353 DELUKS był wygodny i bardzo dobrym stanie . Mile go wspominam
~Paweł J
Kombi 1.0 50KM 37kW
Świetne auto trochę przestarzałe. Świetne jako pierwszy samochód, duże, przestronne, proste tanie niezawodne!!