Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Polecamy

Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting
Mercedes Klasa E W212 Limuzyna Facelifting
Mercedes Klasa E w pigułce

Mercedes Klasa E - odświeżona gwiazda

Nie ma czasu do stracenia - klienci czekają. Dopiero co, na targach w Detroit, Niemcy pokazali odświeżoną E Klasę, a już na początku lutego siedziałem w samolocie lecącym do Barcelony, gdzie mogłem przetestować ten kluczowy dla Mercedesa model na ciepłym i przyczepnym hiszpańskim asfalcie. Przyczepność się przydała - bo dziś prócz cywilnych wersji, dostaliśmy do testów także najmocniejsze odmiany, sygnowane znaczkiem AMG.

Zobacz nasze filmy

Mercedes E 63 AMG Launch Control

Mercedes E 63 AMG Launch Control

Wyświetlenia: 6 319
Na mniej uczęszczanych drogach koło Barcelony szukaliśmy prostego odcinka, aby przetestować Launch Control. Nie było łatwo, ale w końcu mamy paręset metrów na wprost. Trochę pod górkę, ale dla AMG to najmniejszy problem. Kiedy po paru minutach udało się uruchomić tryb RS i procedurę Launch Control, to zabawa trwała zaledwie kilka sekund, bo po osiągnięciu przepisowych 90 km/h zdjąłem nogę z gazu. I dobrze, bo za szczytem wzniesienia czekały na mnie....
Dodano: 4 lata temu , autor: Zachar

Dyskusja

Ładowanie komentarzy...