Nasza strona www używa technologii Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza Twoją zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Sprawdź politykę prywatności.

Polecamy

Volkswagen Touareg II SUV 4.2 V8 TDI 340 KM
Volkswagen Touareg II SUV 4.2 V8 TDI 340 KM
Volkswagen Touareg w pigułce

Volkswagen Touareg V8 TDI Exclusive - wieloboista

Osiągnięcie perfekcji w wielu dziedzinach nie jest proste. Dlatego niedziwne, że ludzie renesansu to wymierający gatunek, a o wieloboistach w sporcie niewiele się mówi. Niektóre samochody też muszą być wszechstronne, bo mają więcej niż jedno zadanie. Volkswagen Touareg nie tylko walczy w klasie dużych SUV-ów, ale wydaje się też zastępować limuzynę klasy wyższej, której Volkswagen nie ma od czasów Phaetona. Aby tego dokonać powinien pochwalić się wieloma umiejętnościami. Czy Volkswagen Touareg V8 TDI może temu podołać?

Zobacz nasze filmy

VW Touareg - 3 wady i 3 zalety

VW Touareg - 3 wady i 3 zalety

Wyświetlenia: 20 464
Topowa wersja Touarega z silnikiem Diesla praktycznie nie różni się z wyglądu od zwykłych wersji, ale pod maską ma V8 TDI o mocy 340KM i momencie obrotowym 800Nm, a to pozwala łatwo się wyróżnić w ruchu - wystarczy mocniej przycisnąć gaz! Zapraszamy do oglądania listy jego zalet i wad, które dostrzegliśmy podczas testu redakcyjnego.
Dodano: 3 lata temu , autor: Radosław Kłapyta

Dyskusja

Ładowanie komentarzy...