Zgłoś sugestię Żarówka
Kliknij aby zamknąć

Dodawanie raportu spalania auta

Wybierz auto

*
*
*
*
*
*
*
*

Paliwo

Rodzaj paliwa w tym raporcie

Spalanie

Średnie minimalne spalanie: *
l/100km

Jest to średnie minimalne spalanie jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.

Średnie maksymalne spalanie: *
l/100km

Jest to średnie maksymalne spalanie jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.

Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe na długiej trasie: *
l/100km

Jest to najmniejsze zużycie paliwa, jakie odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe.

Zasięg

Średni maksymalny zasięg: *
km

Jest to średni maksymalny zasięg jaki zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie. Bateria została rozładowana z poziomu maksymalnego do minimalnego.

Średni minimalny zasięg: *
km

Jest to średni minimalny zasięg jaki zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie. Bateria została rozładowana z poziomu maksymalnego do minimalnego.

Maksymalny zasięg przy oszczędnej jeździe na długiej trasie: *
km

Jest to największy zasięg, jaki odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe. Bateria została rozładowana z poziomu maksymalnego do minimalnego.

Średni czas ładowania baterii

Gniazdko domowe: *
h
Stacja ładowania: *
h
Stacja szybkiego ładowania: *
h

Komentarz

Napisz o spalaniu Twojego auta: *
Podpis: *
Adres e-mail:
* pola obowiązkowe