Zgłoś sugestię Żarówka
Kliknij aby zamknąć

Zużycie paliwa

Wybierz
markę
Na skróty:
Ukryj

Szczegóły spalania

wyprodukowany w 2004 roku, z manualną skrzynią biegów

~pablo
dodał raport 02.05.2014 15:59:36
Autko naprwadę oszczędne w użytkowaniu. W trasie rewelacja przy prędkościach 110- 120 spala 3,8 - 4,0 ON. Po mieście jazda dynamiczna i spalanie waha się w granicach 4,8- 5,0 l ON. Zimą 6,4 po mieście, trasa 4,6 / 100 km. Wszystkie odczyty według komputera, lecz sprawdzam tankowanie i przebieg km i wykazuje mi , że komp nie kłamie. Wszystko działa bez zarzutów i jestem w pełni zadowolony z zakupu tego autka, który użytkuję 2 lata.

Szczegóły spalania [l/100km]

ON
 

Minimalne średnie spalanie:

4,8
Jest to średnie minimalne spalanie jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.

Maksymalne średnie spalanie:

6,4
Jest to średnie maksymalne spalanie jakie zanotowałeś w jeździe mieszanej, w cyklach miejskich i pozamiejskich, z możliwością dowolnej przewagi jednego z nich, do wykluczenia cyklu pozamiejskiego włącznie.

Minimalne spalanie przy oszczędnej jeździe:

3,8
Jest to najmniejsze zużycie paliwa, jakie odnotowałeś pokonując możliwie duży dystans z zachowaniem maksymalnie umiarkowanej dynamiki i prędkości na jaką pozwoliły warunki drogowe, najlepiej krajowe.
 

Oblicz koszty własnej jazdy

Skrzynia biegów:
manualna
automatyczna
Napęd:
jedna oś
4x4
Koszt przejechania 100 km [zł]:
Mój styl jazdy
oszczędny
zrównoważony
dynamiczny
Koszt miesięczny [zł]:
5
25
50
75
100
15 tysięcy km rocznie
Komentarze kierowców