Ocena kierowcy - Abarth Grande Punto

Silnik 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW
Rok produkcji 2009
Abarth Grande Punto 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Moc silnika.
Auto wysokich lotow , nietuzinkowe , piekne i mocne. Jest tez uniwersalne pod warunkiem , ze nie bedziesz nim robil przeprowadzki.
Jest naprawde mocny, kultura na zimnym troche moglaby byc lepsza. Dwie mapy pracy jednostki to swietna sprawa w trybie sport szybcie reaguje na wcisniecie gazu i jest agresywny bardziej przy dole obrotow. W trybie \"normal\" jest potulny i aby wykrzesac z niego wieksza dynamike trzeba mocniej wcisnac pedal - daje to duze mozliwosci i lepsze dostosowanie sie do warunkow jazdy. Jestem pod wielki wrazeniem pracy jednostki Fiata po rozgrzaniu.
Pracuje bardzo dobrze jest tez dobrze zestopniowana.
Czytalem opinie o gumowozci ukladu ale i tak nie jezdzilem czyms lepszym a mam dostep do wielu aut produkcji naszych zachodnich sasiadow
Szeroki slupek troche utrudnia cofanie ale za to jest piekny jak rasowe Coupe
Nie mam zastrzerzen
moglo by byc lepiej ale da sie przezyc
Daje najwyzsza note, poniewaz uwazam, ze jak na auto o takich wymiarach zewnetrznych samochod oferuje sporo miejsca dla 4 osob. Jesli tylko nie masz 2m wysokosci mozesz spokojnie nie martwic sie o brak miejsca w tym aucie mimo , ze nie wyglada na to z zewnatrz. Dla mnie bombowe polaczenie ognia i wody w tym temacie.
Przecietnie, za to silnik jak sie rozgrzeje przyjemnie warczy.
Oczywiscie jest drozszy niz Lupo ale tez jest inny niz Lupo.
Pieniadze , ktore trzeba wydac za to auto sa niewielkie. Gdy porowna sie co proponuja inni producenci w tej klasie cenowej latwo dojsc do wniosku , ze auto jest klasa sama w sobie. Nie jest wielki ale 4 osoby jada nim wygodnie. Piekna stylizacja zwraca na siebie uwage mimo iz jest to przeciez Grande Punto w tej wersji linia auta pokazuje jaki ma potencjal. wnetrze mimo iz jest zbudowane z twardych plastikow utrzymuje dobra tonacje i klimat , swietne fotele i skorzane wstawki jeszcze bardziej podkreslaja wyszukanie i sportowy klimat pojazdu. Wady jakie posiada auto nie sa istotne w swietle ceny jaka trzeba za niego zaplacic szczegolnie biorac pod uwage konkurentow. Dlatego daje ocene maksymalna.
Nie mam problemow

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 T-JET 16v 155KM 114kW [l/100km]