Lista ocen Alfa Romeo 145 (141) - Widoczność

Na liście zabraknie 157 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~solar45@op.pl Michał
Hatchback 1.9 JTD 105KM 77kW
Pozycja za kierownicą (seryjna regulacja) jest świetna. Siedzi się bardzo wygodnie i bardzo wysoko, co sprawia, że widoczność w przód jest odpowiednia. Tył opada pionowo, mam małe problemy z jego wyczuciem. Lusterka duże i dobrze umieszczone, w przedniej szybie nie odbija się deska rozdzielcza podczas słonecznych dni.
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
we wszystkie strony dobra. mam przyciemnione szyby dlatego w nocy cofanie nie jest już takie przyjemne. Jedna żarówka cofania słabo oświetla widoczność do tyłu ale planuję założyć czujniki cofania:)
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
jakos nie zauwazylem zadnych wad w widocznosci ze srodka auta bardzo przyjemnie sie parkuje krotka dupa gwarantuje ze nei zawadzisz tylem przy parkowaniu chyba ze slaby z ciebie kierowca:)
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Bez zarzutu. Wszystko na trzy-dwa. Tył dobrze widoczny, lustereczka odpowiedniej wielkości. Aha, bardzo mnie urzekło unikalne grzanie na boczne szyby, fajny bajer. ;)
~m1strzunio
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Jest poprawna. Do przodu wszystko widać świetnie, na boki również. Przy cofaniu nie jest źle. Mimo dużego zwisu nigdy o nic jeszcze nie zahaczyłem i manewruje się łatwo.
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Dobrze chociaz szerokie slupki boczne ograniczaja w penym stopniu widocznosc, na szczescie jadac Alfa skupiasz sie na tym co przed Toba a nie co z boku wyprzedza :)))
~Greenberg
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Widocznosc Ok ale wada fabryczna totalnie go u mnie wyklucza a mianowicie parowanie szyb makabra w deszczowe dni i zime. Miałem klime ktorej nawet zimą uzywałem zeby nie parowało .
~bartstep@plusnet.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Choć są martwe punkty jak się patrzy do przodu. Przednie słupki są poprostu za szerokie i czasami skręcając pod kątem 90 stopni nie widać przechodniów na pasach. Trzeba bardzo uważać!
~Adam Z
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Dobrze widać z przodu i po bokach,bo duże szyby boczne. Z tyłu słabiej, bo mała tylna szyba. Trzeba się posiłkować lusterkami. Takie uroki powabnej stylistyki
~1211@wp.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
nie ma powodow do narzekania, auto jeszcze sprzed ery szerokich przednich slupkow. Jedynie widocznosc do tylu wymaga lekkiego przyzwyczajenia.