Lista ocen Alfa Romeo 145 (172) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 126 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MOOksy
Hatchback 2.0 16V Quadrifoglio 155KM 114kW
definitywnie 1 wszystkie plastiki strzelają dając koncert pisków stuków puków, w lecie troszkę lepiej, ale i tak samochód da wam takie wrażenia z jazdy ze zapomnicie o plastikach + dobre fabryczne nagłośnienie alfy i naprawdę jest to nie zauważalne
~rav145
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
jak dla mnie w tym przypadku źle oznacza doskonale. Musi być słychać boxera bo pięknie warczy przy 3500obr/min gdy przekraczamy 100km/h. Włosy na rękach dęba stają. Doznania akustyczne jak w boxerach Porsche albo Subaru. Ale za bardziej przystępną cenę.
~Michał Kwiatkowski, P-ń, mkwiat@inetia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Dziwna kategoria jeżeli chodzi o Alfę ;)) Mojego boxerka jak tylko temperatura na to pozwala słucham przy otwartych oknach. Przy jeździe z dużymi prędkościami na duże odległości basowy pomruk staje się czasami nużący (przy baaardzo dużych odległościach).
~rigobert
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Ogólnie trudno narzekać. Choć sporo różnych dźwięków dostaje się z zewnątrz. Silnik słychać wyraźnie ale proszę mi wierzyć, że to jest muzyka dla uszu. Od 150 zaczyna robić się naprawdę głośno i przy 160 już nie pogadamy :)
~cqs1986@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Dopiero przy dużych prędkościach słychać silnik i wiatr. U mnie to wina już zajechanych uszczelek. Mi akurat nie przeszkadza dźwięk silnika przyjemnie mruczy. Spokojnie da się rozmawiać.
~Bad Boy
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Doskanele mało wyciszona dzieki czemu moge słuchac tego warkotu czesto nawet jak zimno uchylam szybke by słyszeć moje wrrrrrrr hehehe - naprwde drzwiek genialny nei przesadzony ale piękny
~j23kasztanek@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
do prędkości 80km/h da się spoko jechać(co nie oznacza że nie słychać silnika)od 100 to nie jest najlepiej słychać skrzynię, silnik, pęd powietrza tylko może w innej kolejności
~Adam Z
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Tutaj nie ma co mówić o szczególnej cichości bolidu. Słychać silnik, choć też nie przesadzajmy, bo bardzo głośno nie. Ja lubię słyszeć silnik, ale niektórzy wolą jeździć w ciszy.
~1211@wp.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
tak jak w ocenie, silnik slychac wyraznie ale to raczej zaleta, ma piekne brzmienie i to w oryginalnym wydechu, nie ma za to jakis denerwujacych szumow oplywajacego powietrza.

Usterki Alfa Romeo 145

Alfa Romeo 145 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adam
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Cicho nie jest, trzeszczą plastiki, słychać powietrze przy szybszej jeździe. Słychać też boxerka. Remedium - radio, ale wtedy tracimy frajdę z słuchania pracy tego silnika.