Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW 1996-2000 (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Matti
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Cena za auto jest śmieszna. W tej cenie można kupić zdezolowanego Golfa, BMW E36 lub Astrę. Porównując te auta okazuje się, że za te same pieniądze lub mniejsze możemy mieć auto nowsze i wcale nie gorsze. Ba nawet lepsze, bo jeśli chodzi o części to już różnica się zatarła i części do wszystkich aut są w podobnej cenie i ogólnodostępne.
~corle... w razie pytań piszcie corleone0@op.pl
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Te samochody nie mają zbytu. A to powoduje radośc dla fanow alfy. W niemczech boxera z 95r można dostać za 900 euro. silniki twin spark czyli od 97 roku już od 1500 euro, czyli ceny mniejsze od golfów 3. Ale za to pełna elektryka no i wspaniałe uczucia podczas jazdy. Polecam osobom, które przyjemność z jazdy stawiają ponad drobnostki.
~snajki30@interia.pl
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
NIe jest dobrze zamienniki kiepskiej jakosci oryginalne czesci drogie...sonda lamba oryginal 350 zl, czujnik halla 250-350,...robocizna dosc droga powniewaz trzeba rozebrac polowe silnika...do tego wariator z doswiadczenia powiem nie ma sensu regenerowac, kupno nowego ok 500 zl do tego osiem swiec tez niemalo
~snajki30
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Cena jak na te klase auta z bogatym wyposazeniem jak np klima, wspomaganie elektryka regulowana kierownica, immobiliser, swiatla przeciwmgielne, centralny zamek jest ok, serwisowanie chorendalnie drogie i do tego ciezko znalesc kogos kto specjalizuje sie w alfach, przynajmniej w moim rejonie
~kazio
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
kolega ma Hondę CIVIC 1.4 z tego samego roku i z takim samym przebiegiem ... wymieniał już wydech i rozrząd. Cena giełdowa wyższa nawet o 7tys. a ja bym się nie zamienił, jak podniesiemy maski to moja Alfa brzmi jak cichy zegareczek. A kokpit też jest bardziej elegancji od tej Hondy, ale to rzecz gustu.
~Adam Z
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Cena Alfy jest bardzo niska w porównaniu do innych aut europejskich (typu seat, czy renault) a warto ją kupić, jeśli ktoś oczekuje od auta czegoś więcej niż bycia wozidełkiem. Bardzo ładny samochód. Nienaganny kolor lakieru, nie blaknie. Żadnej rdzy, nic.
~Jarek
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
po doswiadczeniach z egzemplarzem o zweryfikowanym przebiegu nie chce mi sie pisac bo i nie ma o czym cena zakupu fajna jakosc wykonania wnetrza tez ok cena czesci serwisu masakra
~kristofsgardens@yahoo.co.uk
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
W swoim czasie tansze niz Golf, co prawda jakoscia mocno odbiegajace od niemieckiej konkurencji w swojej klasie , ale posiadajace duzo charakteru i indywidualnego wloskiego stylu.
~Przemek thang_pol@wp.pl
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Za tą cenę jest to prawdopodobnie najlepszy samochód który można wybrać, świetny design, osiągi, dynamika, wykończenia. Nie wiem kto puścił plotke że Alfy to nędzne auta.
~Janek
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Wypada super cenowo, to mnie skusiło, i teraz żałuję. Naprawy stosunkowo nie drogie, ale nie mam nerwów żeby spędzać życie u mechanika.