Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 (40)

3,5
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
nie bede sie to rozwodzil mnie bardzi przyjemnie sie jezdzi tym autkiem choc nie ejst to szczyt moich marzen ale mimo swoich wad am tez wiele zalet ktore te wady przycmiewaja ,za male pieniadze mozna z niego zrobic naprawde ladnie wygladajece autko samo obnizenie i uywardzenie zawieszenia nadaje mu jeszce bardziej sportowego charakteru ja lubie to auto za niebanalny odglos silnika ktory jest trudny do osiagniecia przez inne auta rasowy lekko...
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dobrze wspominam to auto gdybym cofnąć czas o 6-8 lat na pewno bym je jeszcze raz kupił
3,8
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Do tej pory nie jeździłem autem, które wyzwala więcej emocji. Tych pozytywnych.
3,7
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Auto ponadprzeciętne. Po 12 latach zwraca uwagę swoimi kształtami. Wiele osób pyta o to auto. Wyróżnia się z tłumu wyglądem i dźwiękiem(silnika).
~rav145
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
10-letnia Bella sprawuje się nader dobrze. Ma piękny pomruk silnika i doskonale się prowadzi w zakrętach. Marzyłem o Alfie i jestem zadowolonym włascicielem tego cacka. Samochód z drugiej ręki, trzeciej nie będzie - zostaje w rodzinie. Kocham tą niesforną włoszkę. Polecam miłośnikom sportowej jazdy.
3,3
~Weedyy
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Ogólnie nie mam problemów z tym samochodem. Parę większych usterek było, ale nie zawsze sie da tego uniknąć.
~dzida8
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
No cóż uwielbiam ją i po 15tu latach wciąż mogę ponieść ja lewarkiem gdzie chcę.
3,6
~Lopez
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Auto sprowadzone z Włoch, zadbane, widać że ktoś się nim interesował i nie zaniedbał autka. Oby tak dalej.
~agn.allegro@interia.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
za pieniadze ktore za niego dalem to jest rewelacja.
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
jak bym pisal to gdy auto bylo w naprawie to bym dal inna ocene ale teraz jezdzi i to bardzo dobrze.