Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 (21) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Nie brakuje miejsca dla kierowcy, pasazer po prawej nawet przy wzroscie 196 i maksymalnie przysunietym fotelu do przodu sie miesci, tyl jak na typ 3 drzwiowego auta ma dosc duzo przestrzeni.
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Kierowca będzie w siódmym niebie dla niego miejsca jest wystarczająco dla pasażera z przodu jeszcze więcej. Z tyłu jeździli pasażerowie sporadycznie ale nie narzekali na brak miejsca
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Z przodu wygodnie, nawet bardzo. Z tyłu bardzo źle, jeśli nie idzie się na kompromis z przodem. Jeśli kompromis, to przód jest troszkę gorzej, a tył dużo lepiej.
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
przestroinne wnetrze na to kazdy kto wsiada do mojego auta zwraca uwage pasazerowie z tylu a zwlaszcza z przodu maja mase miejsca nawet przy dlugich nogach:)
~Gramaton@interia.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Na pozór auto wydaje się małe ,ale w środku jest dużo miejsca zwłaszcza dla kierowcy i pasażera siedzącego z przodu.
~dzida8
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Mega dużo miejsca z przodu i z tyłu. Ciekawe rozwiązanie z wciętą deską rozdzielczą przed pasażerem.
~Weedyy
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Dobra przestrzeń dla siedzących z przodu. Trochę gorzej dla tych z tyłu ale nie ma tragedii.
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
wydaje mi się że siedzę w aucie o klasę większym albo dwie. Z tyłu też sporo miejsca a przecież to małe autko
~Paweł
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dużo miejsca jak i z przodu tak i z tyłu. Wszystcy sie dziwia że asz tak dużo.
~szukam materialow na temat silnika boxer
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
mam 172 wzrostu. dla mnie wszedzie jest wystarczajaoa miejsca.