Lista ocen Alfa Romeo 145 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-1997 (25) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Alfisti
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Świetnie - jeśli chodzi o jazdę. Jest prawdziwie sportowe, zawieszenie świetnie trzyma drogi, a kierownica jest bardzo precyzyjna - no właśnie i tu jest chyba też wada jeśli chodzi o jazdę w mieście (parkowanie, itp.). Bardzo duży promień skrętu (podejrzewam, że Autosanem łatwiej się zmieścić w niejedno miejsce parkingowe), a wiem co mówię, bo Omegą w kombi parkowałem z palcem w d**** i jeszcze mi nosem wystawał. Dlatego tylko \"przeciętnie\",...
~rav145
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Nie znam innego cywilnego samochodu o takim wyważeniu i tak niskim środku ciężkości. Poprostu jedzie jak przyklejona do drogi. Fotele trzymają jak kubły. Prawdziwa frajda. Jak straci na prostej to napewno nadrobi na zakrętach, nie dając innym szans "i to na fabrycznym zawieszeniu"!!!
~Dariusss
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
W wersji Sportiva z pakietem Eibach/Koni auto było dość twarde ale idealnie trzymało się drogi. Pokonywanie zakrętów to czysta przyjemność. Trzeba było uważać na nasze polskie dziury i śpiących policjantów
~tonic13@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
swietnie trzyma sie drogi ,obnizylem ja szobie jeszce o dalem sportowe sprezynki tazke trzyma sie jezcze lepiej no i oponki 195/15/50 tez jak najbardziej wskazane
~dzida8
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Twardo, oj twardo. Zawieszenie ogólnie ok. Moje już sie trochę zużyło. Wymiana wahaczy co jakieś 30 tyś km, koszt całość od 250 zł komplet z wymianą.
~Carloz
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
W porządku... Miałem obniżane zawieszenie, ale zrobiłem de-tuning, powymieniałem parę elementów w zawieszeniu i jest całkiem w porządku.
~Daroo
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
niezły.troche mało skrętna na parkingach ale jest wspomaganie.jeżeli amortyzatory sa okej to mozna nia szybko wchodzic w zakręty itp.
~libas
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
często pada zawiecha i jest za niski o wszystko zawadzam nawet o małe skarpy lodu na trasie
~Pemo-pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Mam wersje Limited 500 orginalnie obnizona z szerszymi kolami. Naprawde super sie prowadzi
~Weedyy
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Bardzo dobry układ jezdny. Na większych felgach i szerszych oponach auto jest przyklejone do jezdni.