Lista ocen Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1997 (29) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Alfa jest kapryśna, non stop trzeba pilnować oleju (boxer go lubi). Póki co nie zawiodła, ale w dłuższą trasę bałbym się jechać. Włącznik wentylatora (140 zł), klimatyzacja (jeszcze nie wiem). Tapicerka foteli (wycierają się) oraz podsufitka (po 13 latach wygląda jak przeżuta przez buldoga).
~adam
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
drobiazgi ale ja naprawde mało jeżdziłem a jak jechałem w trase to modliłem się żebym wrócił na kołach wrażenie takie bo w tym aucie coś skrzypiało ocierało otworzyłem okno to słyszałem jakieś trzaski wrażenie jakby coś miało odpaść tragedia
~alfista
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
i tu mam pole do rozpiski.Psuke sie wszytsko.Plastiki odpadaja na zawolasnie, drzwi osiadaja, silnik cieknie, wysprzeglik takze, zawieszenie co rusz ma luzy, centralny zamaka itp itd.ogolnie wiecej stoi jak jezdzi.a szkoda bo naprawde jazda super
~jk2009@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
samochód w tym wieku niezależnie od marki ma prawo do drobnych usterek, dodając do tego jakość polskich dróg mamy standardowe prace przy zawieszeniu. Uwaga na wiejskich kowali od VW/Opel potrafią zepsuć czujnik ABS´u wymieniając wachacz.
~Piacho piesiu1@op.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Takie cos jak zamarznięty hamulec ręczny lub szwankujący przerywacz kierunkowskazu moze troche wkurzyc ale to są tak najzwklejsze drobiazgi:)
~Pingwin
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Co jakiś czas odzywają się drobne sprawy: czasem pas się zatnie, czasem szyba schodzi skokami. Ale potem samo wszystko mija. Alfa tak ma:) jak kobieta:))
~pablo
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Niedziałające światła awaryjne, co jakiś czas na szczęście nie często potrzeba wymiany piast która jest dość kosztowna, stuki w zawieszeniu
~Kuba, kubek145@tlen.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
przepalona zarowka, zapadka od zapalniczki, pekniety przewod spryskiwacza poza tym naprawde niezle jak na made in italy
~Michał Kwiatkowski, P-ń, mkwiat@inetia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Zaraz na początku użytkowania musiałem wymienić moduł ze światłami awaryjnymi, zegarkiem i takimi różnymi guziczkami. Poza tym OK.
~zrk
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
zapychajace sie spryskiwacze szyb,trzeba rozbierac i czyscic pomimo jezdzenia w wiekszosci po miescie