Lista ocen Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2000 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bad Boy
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Blokujące się szyby - trzeba wyciągać sterownik szyb przeczyści styki i chodzi ale to w wielu tych alfkach. Ten pier.. Wariator regularnei cyka chociąż ustanio gadałem z serwisantem z Boltowicza i powiedziął ze jest patent na waritorek cos tam montuje i working.. ale szczegółów nei zdradze bo kolo przewinoł slangiem mechaników i za cholere tego nie powtórze heheh. I wiel innych pierdół jak w alfach to auto trzeba kochać :)
~Andrzej145
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Rozsypał się mechanizm zamka w drzwiach od pasażera, ale po zamontowaniu alarmu, jak zacząłem zamykać i otwierać drzwi z pilota zapomniałem o tym. Rozsypała się link hamulca ręcznego woda dostała się do bagnetu i po prostu zamarzł. Wycieraki jak było zimno kiepsko chodziły na trybie przerywanym.
~jakubwiktorowicz@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
i tutaj moge zdecydowanie powiedziec ze oprocz zawiechy ktora nie wytrzymuje naszych dziurawych drog jest OKI!! Pamietac nazley jedynie o wariatorze i sondzie lambdzie ale reszta oki zaznaczam ze auto jest eksploatowane w przedziale 4-7200 obr/min bo przy tule odcina zaplon po zalozeniu stozka
~rigobert
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Jak na auto 8-letnie to nie dzieje się nic niezwykłego. Przez pół roku jak mam to auto to zmieniłem 3 żarówki i gumowy przewód hamulcowy za 19zł :) Do tego filterki, olej i rozrząd dla pewności, a tak na codzień to tylko lać benzynkę i cieszyć się jazdą.
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
szmelc - zepsuje się wszystko iwszędzie. cały czas jakies gie się psują. korbowód bokiem - nie problem. elektryka - prosze bardzo i tak jest z każdym elementem
~cqs1986@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Tu ludzie zaczynają narzekać, a nie ma na co drobiazgi psują się jak w każdym aucie. Jak dotąd to zamek w drzwiach kierowcy i silniczek od szyby kierowcy coś wariuje.
~alfa 145
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Jak przywiozłem 145 z niemiec w pierwszy dzien pekł przewod hamulcowy a na drugi pasek od alternatora. Jest to wina tego ze długo stała a tak to wszystko działą i zadnych problemow
~Greenberg
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Cały czas cos jak nie szyby to właczniki . Orecał sie fotel . Drzwi slrzypiace przy otwieraniu poprostu ciagle cos KOSZMAR nigdy wiecej takiego badziewia
~Alfista
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Czasem potrafi boczek kierowcy odpaść :D ale to jest aż śmieszne :) trzeba po prostu wymienić spinki tapicerskie.
~tlwar@gazeta.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Jak na razie usterki wynikają albo z jakości serwisu / obsługi lub z przebiegu. Osobnym problemem jest jakośc paliwa na stacjach...