Lista ocen Alfa Romeo 145 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2000 (34) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rigobert
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Znów doskonale.. Podkreślam, jak na tą klasę samochodu. Jest twardo. Gdy przejechałem się kiedyś Corolką lub Meganką z podobnego rocznika, to miałem wrażenie, że te auta bujają się jak kupa w jeziorze. A 145tką śmiało nawet 50/h przez niewielkie rondo i nic nie ucieka :D Ja jeszcze nie miałem potrzeby zmieniać wahaczy, ale jakby co to ich ceny są śmiesznie tanie :)
~Andrzej145
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Nic dodać nic ująć było ok. Samochód dobrze trzymał się drogi zarówno na prostej jak i na zakrętach. Zawieszenie dość sztywne ale nie było to aż tak dokuczliwe. Wymienione były raz przy przebiegu ok 60 000 wahacze oraz końcówki. Zastosowałem zamienniki Febi blinstein.
~Kamil97
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Prowadzi się świetnie. robi to co mu kierowca każe. można bez obaw wchodzić w zakręty z dużą prędkością. wahacze, drążki są bardzo wytrzymałe. amortyzatory nie wytrzymują na naszych drogach wylewają co 40 - 50tyś. koszt 150zł szt. monroe :)
~Adam Wiślicki
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Troszkę lepiej niz silnik i skrzynia. Należy uważać, bo o leżący na asfalcie niedopałek można urwac miskę. Trzyma się jezdni OK i fajnie pracuje kierownica - raptem 2 z malutkim haczykiem obroty od jednego skrajnego do drugiego skrajnego położenia.
~Bad Boy
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Twarde ale ja takie lubie nie buja się nie piszczy nie pływa, dzieki temu co prawda wszystko się odkreca w tym aucie na polskich drogach i trzeszcza plastiki ale silnik tak pikenie warczy że kto sie tym przejmował
~Paweł
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Sztywno zestrojone zawieszenie możnaby ocenić wyżej gdyby nie to, że nie nadaje się na nasze polskie drogi. Z tego względy nie wymieniłem nawet kół na wieksze i o niższym profilu opony, bo to nie ma sensu.
~pioTREK
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Golf, Astra, Ibiza, Megane, Xara, Bmw 3, itd... w porównaniu z zawieszeniem Alfy wydają się być wozami drabiniastymi. Zresztą alfa jest klasą samą dla siebie w tej dziedzinie.
~cqs1986@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
No tu nie ma czego się przyczepić jeździ jak po szynach, jedyny mankament to mała trwałość przez nasze drogi ale to nie wina samochodu.
~alfa 145
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Super sie prowadzi i doskonale trzyma drogi. Jest twarda i to czuc lecz nie ma nic za darmo albo doskonałe prowadzenie albo komfort.
~DrWasyl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Moja alfa była obniżona przez co niesamowicie dobrze trzymala się drogi. Niestety też była przez to twarda.