Lista ocen Alfa Romeo 146 (119) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 185 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mariusz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Witam, oto krótka historia mojej alfy 146, 1,4 TS luty - sierpień 2004 1. Wariator - 750 zł 2. Łożysko w przednim kole 250 zł 3. Pęknięty przewód hamulcowy 200 zł, ale przeżyłem. 4. Regeneracja wału, szklanek, popychaczy 1900 zł 5. Rozrząd - 800 zł 6. Przepływomierz 300 zł 7. Wariator po raz drugi 600 zł 8. Łożysko przednie koło po raz drugi 250 zł 9. Piasta przednie koło 400 zł 10. Po wymianie piasty nowe łożysko 250 zł. W sierpniu...
~grzegorz
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
cena do jakosci jest zadawaljaca poniewaz jak na wlochow materialy w wewnatrz sa juz dobrej jakosci i wykonanie jest ok, a ceny spadaja dosc duzo w porownaniu z modelami nowymi, choc dziwi mnie bardzo polityka firmy poniewaz robia piekne samochody z "zwenatrz", pzryciagajace spojrzenia ale za razem awaryjne jak jasna cholera pytam czy nie mozna tego poprawic i spowodowac zeby aklfa byla szanowana jak przed laty, i zeby budzila postrach swym...
~RADEK
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
JEŻDŻĘ NIĄ 7 LAT I MOGĘ POWIEDZIEC ŻE SIĘ SPRAWDZIŁA I NADAL SIĘ SPRAWDZA. NOWA BYŁA STRASZNIE DROGA ALE TERAZ Z PEWNYCH RĄK ZA MAŁE PIENIĄDZE MASZ PIĘKNY I NAPRAWDĘ DOBRY SAMOCHÓD. WSZYSTKIE OPINIE O AWARYJNOŚCI TEJ MARKI WEDŁUG MNIE BIORA SIĘ Z NIEWŁASCIWEJ OBSŁUGI LUB PISZĄ JE FASCYNACI TYCH "WSPANIAŁYCH I NIEPSUJĄCYCH SIĘ VW" NA KTÓRE JA Z KOLEI NIE MOGĘ PATRZEĆ. ZAPRASZAM DO GRONA ALFISTÓW.
~ziza
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Auto można kupić tanio, jednak niestety jest to spowodowane tym, że w zasadzie to worek bez dna. Nie łudź się, że kupisz egzemplarz, który nie sprawi Ci problemów. Jedno wymienisz, popsuje się coś innego. Niestety ten typ tak ma i muszę przyznać, że obiegowa opinia o Alfie jest prawdziwa, chociaż też nie chciałem w to wierzyć przed zakupem. Nie polecam, chociaż i tak ją kupisz...
~szymekzn@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Cena za takie auto to 6-7.000 do 13.000 PLN.zdarzają się i taniej,ale wczesne roczniki (Boxer) i w raczej nie najlepszym stanie.Moim zdaniem za około 10.000 PLN możemy w kraju kupić auto w bardzo dobrym stanie od 1999 rocznika w górę.Alfa Romeo traci na wartości i raczej będą problemy ze sprzedaniem naszego auta za satysfakcjonującą nas kwotę.
~Shyrl
Hatchback 1.4 i 16V T.Spark 103KM 76kW
Używane Alfy są dość tanie jak na to co oferują. Mocne silniki i niezłe wyposażenie przegrywają z dziwnymi przekonaniami polaków że Włoski samochód to skarbonka. Jak się dba to naprawdę można się Alfą cieszyć bardzo długo. Trzeba tylko dac samochodowi tyle miłości ile daje nam on sam ;)
~voxtox@interia.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Jakość wykonania wnętrza nie jest najlepsza, coś tam gdzieś trzeszczy, zimą trzeszczy w większej ilości miejscach, ale wystarczy wcisnąć gaz mocniej i słychać silnik, a nie jakieś pierdoły. Ogólnie Alfy używane są tańsze od innych, bardziej popularnych aut tej klasy. Mi pasuje.
~soreh@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
stosunek ceny do tego modelu rewelacja. za 8 tys mozna dostac naprawde dobre editione sportivo!! bardzo fajna wersja. a co do reszty.. hmm ostatnio prubowalem sprzedac moje auto ale niestety nikt nie chce mi dac tyle ile chce takze auto zostaje w rodzinie do konca:)
~niewierny
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Auto kupione 2 lata temu za 8000 zł przy przebiegu 190 000 km. Diesel, klima, ABS, elektryczne sterowane przednie boczne szyby, elektrycznie sterowane lusterka, podgrzewane lusterka. Wnętrze, karoseria i silnik wciąż w dobrym stanie. stosunek jakośc cena rewelacujny!!!

Usterki Alfa Romeo 146

Alfa Romeo 146 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
NA SZCZESCIE STARE DZIADKI TAK SIE PODNIECAJą NIEMIECKIMI WYPOCINAMI ZE CENA ALFY W POLSCE JEST CHYBA NAJNIZSZA W EUROPIE I TO MI SIE PODOBA. MOJA MA WSZYSTKO 1995 EL.SZYBY; EL.LUSTERKA;KLIMA;WSPOM,KIEROWNICY; AIRBAG;IMMOBILAIZER;ABS(NIEDZIAłA) ALE SIE ZROBI;)