Lista ocen Alfa Romeo 146 (124) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 180 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Nie wiem czy to tylko tak u mnie, ale swoje auto opisuje. Kiepsko grzeje przy dużych mrozach, kiedy jeszcze z przodu jedzie się w miarę, a w długich trasach jak się rozkręci ogrzewanie na full to grzeje, to z tyłu zamarzają na kość, nie wiem czemu. Nawiewy z tylu praktycznie nie wieją. Do tego parowanie szyb nawet po małym deszczu jest potężne, zarówno przednia jak i boczne mimo bezpośrednich nawiewów. Nawet po nie dużym deszczu.
~niewierny
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Przewody powietrzne wychodzące przy bocznych przednich szybach to dobre rozwiązanie, nie miałem złych przejść z wentylacją przy deszczowej pogodzie z dużą ilością osób na pokładzie, ogrzewanie też ok, jeździło się w zimę i po nocach z dwoma dorosłymi pasażerami na Mazury i nie było problemu. Ogrzewanie tylnej szyby wręcz bardzo dobre.
~Obi-Wan
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Tutaj ku zaskoczeniu bardzo dobrze niektórzy narzekają u mnie klimatronik działa ustawie na AUTO i temperature to jak się nagrzeje latem dmucha szybciej jak ochłodzi wolniej kilma też ładnie dochładza a ogrzewanie zimą mnie naprawde dogrzało
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Wentylacja to tragedia kilka razy psuł mi się wntylator i do tego w zimę a ogrzewanie tylnej szyby nie dziala dodatkowo.Gorzej być nie możę szyby parują w aucie nie można jezdzić nią szczególnie w zimę jak się nie ma garazu.Porażka.
~QQła
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
ogrzewanie bardzo dobre, natomiast wentylacja juz troche mniej doskonała, szczegolnie w porze jesienno-zimowej-zaparowywują szyby i wentylacja nie daje rady przy dwóch lub komplecie pasażerow
~waligora@esoftcom.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
parujące szyby boczne potrafią być upierdliwe, szczególnie zimą. Przydałaby się osobna regulacja nadmuchu z tyłu. Skierowanie strumienia powietrza na nogi pasażerów powoduje parowanie tylnich szyb
~rodik
Hatchback 2.0 16V Quadrifoglio 155KM 114kW
Silnik bardzo szybko się nagrzewa dzięki temu w zimie tylko przez chwilkę marzniemy. W lecie natomiast klimatyzacja bardzo dobrze schładza środek. Nie ma powodów do narzekania.
~voxtox@interia.pl
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Bez klimy jest słabo. Nie wiem jak z klimą, bo na razie mi nie działa, jak ją zrobię to może się wypowiem. Ogólnie tu włosi się nie wykazali i wszystkie 145/146 mają słabą wentylację.
~soreh@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
i tu jest prooblem, zanim auto sie rozgrzeje w zimowa pore to trza az 8 dobrych km i parowanie szyb:/ w lato bez klimy........ ula la, meksyk. ale da sie przezyc:)
~cezary855
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
u mnie bez zarzutow ale z tego co wiem wiara nazeka na parujace szyby ale to tylko wina nie wymienionego filtra wiec zaniedbanie kierowcy a nie wina wentylacji