Ocena kierowcy - Alfa Romeo 146

Bartos@op.pl, 20 lat temu
Silnik 1.4 i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 2001
Alfa Romeo 146 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-2001 - Oceń swoje auto
Fajne autko tylko trzeba mieć troche szczęścia i trzeba uwazać od kogo się kupuje, bo lubi jak mu się pogoni kucyki, ale niestety szybko wtedy łapie kontuzje! Polecam, te pare PLN więcej na naprawy jest warte przyjemności jazdy autem które ma dobrą marke i wygląda inaczej niż reszta! Na pewno nie jest to natomiast samochód dla miłośników Skody czy Daewoo
Teraz wiem ze jak na kompakta 1.4 to zdecydowanie za mało...
Nic się nie dzieje, no czasami wsteczny zaskrzypi ale bez przesady... Kumplowi w Twingo skrzynia wyleciała i to jest problem
Jak wyremontują drogi w polsce to będzie idealnie, szczególnie fajnie się jeżdzi na górskich drogach
Przeciętna
Nie ma co narzekać
Z tyłu mogłoby być wyżej
Za cicha nie jest ale fajnie brzmi, w innych autach trzeba zmienić tłumik na sportowy żeby mieć taki dźwięk!
Pali dużo, poleciała mi pompa olejowa, ale części OK, oczywiście nie od alfy, klocki pasują od Tipo, wachacz od Marei, tarcze od Brawy. Jakość ta sama, nawet ta sama fabryka to robi, tylko cena o połowe niższa
Oczywiście dla aut używanych, ceny nowej 147 to chyba jakaś duża pomyłka, biorąc pod uwagę że ich jakość wcale nie jest najwyższa
Niezawodna to ona nie jest ale też się nie psuje ujakoś nagminie
pompa olejowa
Alfa Romeo 146