Lista ocen Alfa Romeo 146 1.4 i.e. 90KM 66kW 1994-2001 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirek@usa.com
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
fajne autko,mam je od nowosci,dobrze się prowadzi,nawet bardzo!dosc ekonomiczne,choc koszt czesci zbyt drogie!!(świece ok 650-700zł!!wymiana raz na 100tyś km!)Trzeba uważać na serwisy!!mnie zrobili raz "pięknie"mieli wymienic przegub(po uderzeniu w koło,zaczeło mi delikatnie stukać)niestety wymienili tylko gume okalającą przegub(a powiedzieli mi,że wymienili całość!) i zawalili do środka tawotu,chodziło to ok 2 lata i przegub pordzewiał(teraz...
~Bartos@op.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Fajne autko tylko trzeba mieć troche szczęścia i trzeba uwazać od kogo się kupuje, bo lubi jak mu się pogoni kucyki, ale niestety szybko wtedy łapie kontuzje! Polecam, te pare PLN więcej na naprawy jest warte przyjemności jazdy autem które ma dobrą marke i wygląda inaczej niż reszta! Na pewno nie jest to natomiast samochód dla miłośników Skody czy Daewoo
~Jan Cała - Kraków e-mail: jcala@wp.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
gdyby to było brzydkie utopiłbym w Wiśle. Największych uszkodzeń dokonały serwisy autoryzowane w Krakowie. Polecam gorąco szczególnie Polinar i Polinkrak chociaż Viamotowi też dużo nie brakuje. Osiemnaście lub dziewiętnaście napraw gwarancyjnych "wykonanych", a trzeba by było jechać jeszcze dwa lub trzy razy na poprawkę poprawki naprawy.
~hargin@kravmaga.com
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Auto dla mlodych ludzi, jednak wersja z silnikiem 1,4 boxer nie daje przyjemnosci z jazdy bo przyspieszenie rzedu 12-13 sek. do setki to nie rewelacja. Niepodatny na tuning (moj nie wytrzymal). Niestety... to niezbyt udany model ze stajni FIATa. Z cala sympatia dla starych modeli AR, Ave
~tadegorn@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Nalezy omijać niekture serwisy. Ja kupiłem swój samochód w AutoPolu w Z.Górze i wiecej do nich nie zajadę. Wielokrotnie popisali się brakiem fachowości. Nie potrafili ocenić przyczyny bez zostawienia samochodu w serwisie i odrazu kończyło się rachunkiem przynajmniej za examiner.
~ Roman Jarmułka
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
naprawde dobra włoska robota.Ma pare mankamentów czasem coś zaszwankuje-wtedy wiadomo-reperuje sie jak kazde inne auto.Nie oszukujmy sie -wszystkie auta sie psują.Generalnie mozna sie przyzwyczaić
~Robak
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Kobiety powinny być jak Alfa: piękne bez względu na wiek, szybkie, namiętne, chętnie się do nich wraca, czasami(!) grymaszą ale w sumie są doskonałe
~jakub.mildner@vp.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Ogólnie autko godne polecenia szczególnie jak ktoś lubi rasowy dźwięk silnika bez modyfikacji to tu BOXER jest wprost idealny.
~grigor23 grigor21@o2.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
Alfa jest to auto dla ludzi z charakterem pięknie sie prezentuje ma sportowe zacięcie po prostu robi wrwzenie
~robertskrzynski@poczta.onet.pl
Hatchback 1.4 i.e. 90KM 66kW
to ostatni włoski samochód jaki kupiłem, przesiadam się na ople