Lista ocen Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 103KM 76kW 1994-1996 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~soreh@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
stosunek ceny do tego modelu rewelacja. za 8 tys mozna dostac naprawde dobre editione sportivo!! bardzo fajna wersja. a co do reszty.. hmm ostatnio prubowalem sprzedac moje auto ale niestety nikt nie chce mi dac tyle ile chce takze auto zostaje w rodzinie do konca:)
~GASIOR@OGGY.PL
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
NA SZCZESCIE STARE DZIADKI TAK SIE PODNIECAJą NIEMIECKIMI WYPOCINAMI ZE CENA ALFY W POLSCE JEST CHYBA NAJNIZSZA W EUROPIE I TO MI SIE PODOBA. MOJA MA WSZYSTKO 1995 EL.SZYBY; EL.LUSTERKA;KLIMA;WSPOM,KIEROWNICY; AIRBAG;IMMOBILAIZER;ABS(NIEDZIAłA) ALE SIE ZROBI;)
~Marcin
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Wielkość w sam raz dla rodziny z dwójką dzieci, samochód zrywny jak przystało na Alfe no i prawda taka, że nie ma aut bezawaryjnych. A niestety nasze drogi powodują to że najczęściej sypie sięzawieszenie. Mechanika tu jest prosta i dobra. Ja jestem zadowolony na 4+
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Tanie auto i jakość też nienajlepsza, ale ogólnie polecam, jestem młody - 22lata, opłaty niskie, spalanie dobre, koszty utrzymania nie wysokie każde auto potrzebuje wkładu i zainteresowania.
~krzysiekx85@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
za te pieniądze (ok 7 tys)wolałem dołożyc tysiąca i kupic opla z ręką na sercu nie polecam dla tych co dużo jeżdzą w miejscu i w trasie teżnie rewelacja ale to wkońcu alfa w benzynie i boxer na dodatek
~Tomek
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Za 9-ltni samochód zapłaciłem z wszystkimi opłatami 9000 zł. Auto wypasione, z kompletem zimówek, w bardzo dobrym stanie. Nie da się kupić innego tak dobrego jak Alfa samochodu za takie pieniądze.
~jacwol3@wp.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
JAKOŚĆ KOSZTUJE, WIĘC AUTO NIE NALEŻY DO TANICH; RADZĘ NIE ODDAWAC DO MECHANIKÓW BEZ ODPOWIEDNIEJ WIEDZY
~ryba
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Alfy szybko tracą na wartości dzięki czemu są tanie na rynku wtórnym.
~balal
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Używane są naprawdę tanie więc stosunek jakość cena jest napradę OK!
~kazynsky@gmail.com
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
za te pieniądze co ten model stoi to z zamkniętymi oczyma polecam.