Lista ocen Alfa Romeo 146 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW 1996-2001 (81)

~Obi-Wan
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Pięknie się prezentuje dobre radyjko w środku i na orginalnych głośnikach idzie wydobyć niezły bass
4,1
~szymekzn@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Bardzo fajne auto,w którym możemy z przyjemnością podróżować nawet w dalekie trasy.Bardzo lubię moją 146,ma swój charakter do tego jest po prostu piękna :) Reszta napisana jest już wyżej.
3,4
~Kacper
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
ogólnie jestem zadowolony. W sumie fajnie mieć autko jakich niewiele o ładnej i niepowtarzalnej sylwetce. Żeby tak jeszcze nasze studzienki kanalizacyjne nie były dlaniej zbyt wysokie. Ale i tak moim kolejnym samochodem będzie AR, być może AR159
2,3
~Toyota nalepsza
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Autko wygląda dość ładnie wyrużnia się pośród innych ale chyba nie o to chodzi bo jest ono bardzo wadliwe w środku przeciętnie zrobione
3,5
~Janush
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Ot zwykłe wozidełko, taka włoska skoda. Nie przeciążać (na innych biegach niż 1,2 nie schodzić poniżej 2krpm) , na zimno nie przekraczać 2,5krpm i będzie śmigał. Olej do pełna. Zawsze.
~kloopsik
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
tylko jedna uwaga - nie radzę czekac z przegladem aż nakręcicie 20 tyś. km - widziałem olej (a jakże, zalecany przez producenta), który po tylu kilometrach wygladał jak smoła; z całego serca radzę dokonywac przeglądów co 15-17 tyś. km - autko odwdzięczy się z nawiązką za ten przyśpieszony wydatek
3,4
~Slawek-Krosno
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Fajnie wyglądające autko z mocnym silnikiem. troche za duzo pali. i zbyt czeste awarie. Tak naprawde w tym modelu to zależy od egzemplaza jaki sie trafi. Jeden chodzi bez usterek inny psuje sie co pare tys.
3,8
~Jarek Z
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Mimo, że nakręciłem nim od 0-210000 nie mam zastrzeżeń. O 146 trzeba dbać -występuje tu mała odpornośc auta na wszelkie zaniedbania. Nigdy nie miałem przypadku, abym wyjeżdżając w Polskę wracał na lawecie, pociągiem czy wogóle nie mógł jechać. Obiegowe opinie o kiepskiej jakości auta są generalnie chybione. Może za to denerwować jakość pocowania kokpitu (powyżej 120000 od czasu do czasu się odzywał) oraz materiały - lecz nie wszystkie....
~TomB
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
dla kogos kto docenia indywidualny, nie tuzinkowy i ponadczasowy styl to idealne auto z doskonale brzmiacym i sprawujacym sie silnikiem, samochod jest funkcjonalny i daje wiele przyjemnosci z uzytkowania
3,5
~fleg
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Piękny samochód, w zasadzie nie wymaga większego tuningu zewnętrznego - po prostu włoska piękność. Choć samochód mógłby być oszczędniejszy.