Oceny Alfa Romeo 146

1,5
~tomek
Hatchback 1.8 i.e. 16V T.S. 144KM 106kW
Alfa Romeo 146 I
Sory ale jak za 15 tys zł auto dno , wole jeżdzić juz golfem czy audi i nie tracic kasy i nerwów w serwisie tego gówna dla naiwnych idiotów !!!!!
~Shyrl
Alfa Romeo 146 I
Alfa 146 jest naprawdę świetnym samochodem. Jeśli się o nią dba to odwdzięczy się niezapomnianymi chwilami za kierownicą. Nigdy nie męczy. Człowiek wsiada w semi - kubełkowe fotele (standard), odpala i nie chce wysiadać. Nie jest to auto najtańsze w utrzymaniu ale jeśli komuś zależy na pojeździe który oprócz podstawowych zadań transportowych ma dawać emocje a nie ma kasy na Porsche czy Ferrari... to Alfa jest dla niego. Dusigrosze niech się...
~KZR88
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Alfa Romeo 146 I
Auto z duszą, dla ludzi którzy lubią wyróżnić się spoza tłumu jeżdżącego Astrami i Golfami.
~niewierny
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Alfa Romeo 146 I
Autem jeżdżę codziennie do pracy, kilka razy w roku na trasy po kilkaset kilometrów, czasami z dużym obciążeniem. Auto nie rdzewieje, nie ma problemów z częściami, jest ekonomiczne, tanie w utrzymaniu, wciąż ładnie wygląda.
~djbisonus
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Alfa Romeo 146 I
Jak dla mnie auto idealne, w miarę szybkie i wystarczająco duże, Alfa nie jest uciążliwa w eksploatacji, naprawy nie rujnują portfela (wszystko zależy od egzemplarza na jakie się trafi) Jak się trafi w miarę zadbany egzemplarz, to nie powinien sprawiać większych problemów.
~mikolaj
Alfa Romeo 146 I
Swietne osiagi i prowadzenie, za wysokie spalanie, duzo uciazliwych drobnych napraw.
~alfaholik
Hatchback 1.8 i.e. 16V T.S. 144KM 106kW
Alfa Romeo 146 I
Kupiłem auto w Holandii z przebiegiem 183700 km 100 % oryginał. Silnik 1.8 140 km naprawdę super, bardzo dobre przyśpieszenie i kultura pracy. Obecnie auto ma przebieg 194000. Po przyjeździe nim osobiście z Holandii wymieniłem kompletny rozrząd + pasek klinowy + olej, płyny oraz wszystkie filtry. Zrobiłem już ponad 10 tyś i jest naprawdę super, ale fakt nie kupiłem po taniości tylko za normalne pieniądze. Moje pierwsze auto i jak najbardziej...
~KamB
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Alfa Romeo 146 I
Mimo wieku prezentuje się dość dobrze, zarówno ze strony blacharskiej jak i mechanicznej. Nigdy nigdzie nie stanąłem choć autem robię trasy powyżej 100km, zarówno autostrady jak i wiejskie drogi dojazdowe.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 146
10,2
10,7
~Alfisto
Alfa Romeo 146 I
Auto mam od nowości. Przejechałem nim prawi 120 tyś. km. Dokąd serwisowałem w serwisie ASO wszystko było ok. Problemy zaczęły się gdy wymieniłem pasek rozrządu u "normalnego" mechanika. PO 10 tyś pasek pękł. No i zaczęły się naprawy zaworów itd. Generalnie słabe punkty to sławny wariator i pasek rozrządu. Jedno i drugie trzeba wymienić po 50 tyś km. No i wahacze tez za długo nie wytrzymują, a reszta ok. Przestrzegam przed naprawami u osób nie...
~szymekzn@interia.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Alfa Romeo 146 I
Bardzo fajne auto,w którym możemy z przyjemnością podróżować nawet w dalekie trasy.Bardzo lubię moją 146,ma swój charakter do tego jest po prostu piękna :) Reszta napisana jest już wyżej.
Alfa Romeo 146