Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW 2000-2010 (47) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bardzo szybko nagrzewa się zimą i świetnie rozmraża przednią szybę. Osobny nawiem na tył i konkretne kanały pod fotelami. Z zaparowaniem radzi sobie bardzo dobrze. Latem klima w trybie pełni automatycznym niestety nie działa najlepiej, efektywność chłodzenia trzeba "ręcznie" podkręcać. Czujnik nasłonecznienia to chyba tylko bajer.
~Michal A.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Szkoda ze nie mam climatronica. Ambitny sytem ogrzewania. Szyko sie wlacza i auto samo odmraza szybe gdy potrzeba. Gdy ustawimy nawiew na szybe przednia moc i temp powietrza zostana przestawione na wczesniej zdefiniowane.. Bajer ale przydaje sie ..
~eskel81
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Klimatyzacja, jeśli się o nią dba, nie sprawia problemów (nie miałem żadnych problemów z przeciekami instalacji), szybko schładza ... równie szybko działa ogrzewanie - POD JEDNYM WARUNKIEM - zmieniamy filtr wewnętrzny powietrza
~pw
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bez zarzutu, klimatyzacja (szczególnie dwustrefowa) radzi sobie bardzo dobrze, nawiewy w tunelu środkowym i spod foteli. Ogrzewanie też daje radę, \"grzane stołki\" dodatkowo umilają podróż :)
~M.
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Klimatyzacja działa przeciętnie. W bardzo dużym upale ma problemy ze schłodzeniem auta. Poza tym wszystko ok - i sterowanie nawiewem, i wydajnośc ogrzewania i wentylatora prawidłowe
~m.mordak@post.pl
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
kupilismy samochod zima i zostalismy na prawde mile zaskoczeni efektywnoscia (wczesniej mielismy forda puma ktory potrzebowal 15 minut!!! na ogrzanie wnetrza, alfa potrzebuje 2)
~ziele3
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Wentylacja i ogrzewanie tylko poprawne, są i działają ale powinny być* sprawniejsze, wiem ze mały samochod iw ogole ale to żadna wymowka.
~HowlingMad
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Idealna. Powietrze nagrzewa się bardzo szybko, więc mroźne zimy mi nie straszne. Klimatyzacja też działa bez zarzutu, w zeszłe upalne lato chłodziło aż miło.
~antomatic
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
w zimie jeszcze nie jeździłem, ale: klima sprawuje się bardzo dobrze, natomiast silnik łapie swoje optymalne 90oC dosłownie po kilku minutach jazdy.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
11,8
~wibik
Hatchback 1.6 i 16V T.Spark 120KM 88kW
Bardzo dobra. W zimie po włączeniu klimy momentalnie odparowują szyby. Bardzo dobra i szybko działająca funckja odmrażania szyby i lusterek.
Alfa Romeo 147 Hatchback