Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW 2000-2010 (27) - Ergonomia

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Larkin
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Byłoby idealnie gdyby nie kierownica. Podobno to cecha włoskich samochodow ale mi nie pasuje.Otóż kierownica ma mały zakres regulacji i jak dla mnie jest za daleko kierowcy w maksymalnych przybliżeniu. Poza tym cała reszta jest ok. Fotele bardzo wygodne, z regulacją lędzwiową, dobrze trzymają na boki i maja pamięc ustawienia w wersji 3d co jest czyms niespotykanym w japońskich samochodach. Pozostałe urządzenia pokładowe są rozmieszczone...
~Fakkir
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Świetnie zaprojektowane wnętrze, łatwy dostęp do wszystkiego, bardzo wysoka jakość materiałów i idealne spasowanie. Środek wozu jest tak elegancki jak w limuzynach klasy wyższej. Skóra na kierownicy i drążku zmiany biegów niesamowicie uprzyjemnia prowadzenie. Szkoda jedynie, że wskaźniki prędkościomierza i obrotomierza nie są w głębokich tunelach, tak jak to było w poprzedniej Alfie 147, ale mimo wszystko urzekają urodą i czytelnością :)
~DaBo2007
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Trudno jest oceniać ergonomię, biorąc pod uwagę, że każdy może mieć inny punkt widzenia. Osobiście sądzę, że nie ma to zbyt wielkiego znaczenia i wpływu na ogólną ocenię auta. Lusterka profilowane, dobrze widoczne , martwe pole minimalne. Bagażnik dosyć duży jak na ten model auta. Pomimo tego, że tylna szyba dosyć mała, to nie mam poczucia, że siedzę w bunkrze.
~Tomasz
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Brak mi było w tym samochodzie większej ilości uchwytów na napoje, większego bagażnika, delikatnie lepszego wyciszenia i musiałem się długo przyzwyczajać do małych lusterek oraz słabej widoczności do tylu przez ogromne słupki między bagażnikiem a tylnymi drzwiami
~wisnia19881
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Już pierwszy kontakt z samochodem był przyjemny wszystkie przełączniki na miejscu, dostępne zupełnie intuicyjnie bez odrywania wzroku od drogi, ręka z kierownicy trafia sama na gałkę zmiany biegów. Wieniec kierownicy ma optymalną grubość i świetnie leży w dłoniach.
~Mirek N.
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Wszystkie przełączniki są na swoim miejscu. Pomimo 4 poprzednich właścicieli wszystko działa, fotele na przebieg 160 tyś. idealne (świetny materiał), ciut małe lusterka boczne.
~wlodek1239
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Wnętrze bardzo przyjemne, niewielka ilość przycisków i pokręteł nie przytłacza, przy czym jednak auto jest całkowicie funkcjonalne i bardzo wygodne.
~paul65@poczta.onet.pl
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
wszystko jest pod ręką, tylko ten pedał sprzęgła, krótkie osoby mogą mieć małe problemy
~krokiet97
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
Fajnie się siedzi przez kubełkowe siedzenia, ale strasznie nisko - kwestia gustu.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 147 Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
9,8
10,1
~kwiatek
Hatchback 1.6 TS 16v 105KM 77kW
W środku ok ale za wlew płynu do spryskiwaczy to ktoś powinien dostać po głowie
Alfa Romeo 147 Hatchback