Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW 2003-2005 (21) - Całokształt

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
w sumie to alfą jeździ głównie moja żona..ja mam nowe auto za 130tys. zł ale cały czas kombinuje żeby się alfą przejechać:)...super udany samochód..za tą cenę (używane)to w tej klasie bez konkurencji ( stosunek : design , silnik+osiągi+wyposażenie-ja mam navi+skóra i inne) a ludziom, któży pisza o ponadprzeciętnej awaryjności radzę kupować auta z pewnej ręki i wymieniac na czas elementy eksploatacyjne..jak dbasz tak masz...
~jarek1986
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Dobrze daję z powodu udanego i dynamicznego silnika oraz znakomitego wyglądu wnętrza i karoserii. Zawieszenie jak dla mnie nie spójne ,mam nadzieje że w wersji po liftingu nieco je ucywilizowano. Ogólnie pewnie gdybym jeździł alfką trasy powiedzmy ponad 200 km po tylko dobrych drogach pewnie ocena była by wyższa. Bo auto daję radość z jazdy ale użytkując ją na złych nawierzchniach tej radości nie daje.
~siapek
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Samochód rewelacyjny. Polecam alfę romeo każdemu kto waha się z jej zakupem. Bardzo dobrze wykończony, dobre materiały, bardzo dobre wyposażenie. Silniki JTD są bardzo dobre i można je śmiało polecić jeśli komuś nie przeszkadza diesel. Samochód bardzo łądny, przepiękny. Powinien stać w muzeum sztuki nowoczesnej - to działo sztuki Prowadzenie bardzo dobre. Ponowny zakup alfy romeo - zdecydowanie TAK
~Marcin
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Ma swoje mankamenty ale nie miałbym oporów kupić drugi raz to samo auto. Daje dużo frajdy z jazdy, dość mocny i przy tym ekonomiczny (spalanie w okolicach 7 max 8 litrów głównie po mieście i krótkie trasy, na autostradzie spokojnie można zejść do 6). Zawieszenie jest jej największą bolączką. Hamuje bardzo dobrze.
~onsmagic@hotmail.com
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
auto marzenie. stylistika godna dziela sztuki i to zarowno zewnatrz, jak i wewnatrz. nie ma osoby, ktora nie ogladalaby sie za moja alka. do tego niesamowity silnik, super osiagi przy niskim zuzyciu oleju napedowego, wspaniale wlasciwosci jezdne.
~Toretto
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Za tą cenę, czego więcej chcieć, super układ jezdny mam aktualnie 170km, 60 tys km zrobiłem. Bez większych awarii, silnik zachęca do szybkiej jazdy jak i samo prowadzenie.
~AR
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
samochód jak go kupowałem zaaskoczył mnie wyposażeniem i silnikiem za naprawde nieduże pieniądze (używany), a po sprawdzeniu u mechanika i jeździe próbnej nie chciałem innego auta
~bp1981@wp.pl
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Piękna, piękna, piękna, ale kapryśna włoszka. Gdyby nie zawieszenie to mógłbym nie zmieniać auta. Super wyposażenie i śliczne nadwozie...
~Damian
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Każdy ma swoje gusta, niektórym się nie podoba deska dla mnie całokształt bomba zawsze chciałem ja mieć od dziecka.
~TheBeast
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Wygoda, kultura pracy, wygląd i piękne wykonanie w środku no i te zegary które są tak fajne, że odciągają od drogi :)
Alfa Romeo 147 Hatchback