Lista ocen Alfa Romeo 147 Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW 2000-2010 (36) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Raban
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Tutaj już sam nie wiem co napisac! Napisze tak. Opory powietrza słabo słyszalne i to na plus. Natomiast praca silnika i zawieszenia, szczególnie zawieszenia słyszalna doskonale i to na minus. W aucie czasami coś zaświerszczy zapuka w desce - nie przesadnie ale ja lubie ciszę z plastyków i w sumie każde auto obojetnie jakiej marki czasem cos powie plastykami!
~Marcin_yugo
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Nie jest to może rewelacja, ale dramatu też nie ma. Auto słychać z zewnątrz (jak by nie było - diesel), słychać także w środku. Nie jest to bynajmniej hałas uciążliwy, ale zdarzało mi się jeździć cichszymi autami.
~ALFAFAN
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Do 130km/h jest super, potem już wiadomo - słychać trochę silnik i opór powietrza. Jednak system audio jaki mam (powymieniane głośniki i radio Alpine) pozwala o tym zapomnieć i można delektować się muzyką :)
~metys@go2.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Silnik pracuje przy niskich predkosciach cicho i nie slychac klekotu. Natomiast przy duzych predkosciach bardzo slychac podmuchy powietrza i szum opon, silnik wlasciwie halasuje najmniej.
~konradob
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Wyciszenie bardzo słabe chyba najgorszy mankament auta. Fakt da się je poprawić wyciszając ją dodatkowo we własnym zakresie ale to oczywiście kolejne koszta i czas.
~yugolexx
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo dobrze wyciszone wnętrze, choć nie jest tak że silnik jest niesłyszalny. Co prawda człowiek przyzwyczaja się do tego po jakimś czasie, ale mogłoby być odrobinę lepiej.
~GLOVASH
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Przy wyższych prędkościach mogłoby być nieco ciszej. Powyżej 140 km/h silnik jest ciut głośny (brakuje 6 biegu) + świst powietrza + dźwięk opon już nieco zakłóca słuchanie radia..
~Dawid
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Na plus, jakoś mi nie przeszkadza dźwięk klekotu a podczas jazdy mało co słychać. Wysoka kultura pracy silnika.
~mp4
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jazda na autostradzie, z prędkościami powyżej 130 km/h jest głośna. Podczas jazdy w mieście jest dość przeciętnie dla diesla.
~sico@icpnet.pl
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak opony i zawieszenie jest ok, i nie jedzie się szybciej niż 140km/h to jest bardzo przyjemnie. Na luzie nie słychac silnika!
Alfa Romeo 147 Hatchback